Wszystko i nic

Studio Emka – 5 książek, które ostatnio przeczytałam

Książki od Studio Emka to moi ulubieńcy. Recenzowałam je już kilkakrotnie na różnych moich stronach i tutaj –> KLIK. Do tej pory to jeden z najchętniej czytanych wpisów na blogu. Ostatnio miałam okazję poznać pięć kolejnych tytułów tego wydawnictwa, i chcę dziś podzielić się z Wami moją opinią na ich temat.

Wydawnictwo Studio Emka – Zbuduj swoje szczęście

Jeszcze jakiś czas temu codziennie zastanawiałam się nad tym co zrobić, bym wreszcie mogła poczuć się szczęśliwa. Odpowiedź znalazła mnie sama, ale wcześniej szukałam jej w przeróżnych książkach i historiach innych osób. “Zbuduj swoje szczęście” to taki psychologiczny poradnik, który opowiada o wielu ciekawostkach mających wpływ na nasze szczęście. Warto jednak zaznaczyć, że pojęcie szczęścia ma dla każdego człowieka zupełnie inne znaczenie. Dlatego nie wolno traktować tej książki jak recepty na szczęście  – mimo wszystko. Ale mnie na przykład bardzo podobała się opowieść o wektorach osobowości. Nie miałam pojęcia, że to one mają wpływ na to jak bardzo nam się chce – cokolwiek – i jak kształtuje się nasza osobowość. Książkę naprawdę polecam.

Studio Emka

Studio Emka

Studio Emka – Deadline. Zdążyć przed terminem

Trochę się z tą książką męczyłam ale to dlatego, że spodziewałam się chyba innego rodzaju treści. Sama czasem mam problem z wyrobieniem się w terminie i oczekiwałam chyba tego,  że dowiem się z tej lektury jak sobie z tym problemem poradzić. Dostałam jednak inną wiedzę. Czytałam o tworzeniu programów komputerowych – nie moja bajka, choć szczerze mówią po tej lekturze mam ochotę zgłębić swoją wiedzę.

Studio Emka

Studio Emka

Studio Emka – Niedokończony temat

Brzmi intrygująco, co? Zwłaszcza, kiedy spogląda się na okładkę. Ta książka jest naprawdę dobra i powinien ją przeczytać absolutnie każdy lider. Mowa tutaj o przeróżnych relacjach – między kobietami, mężczyznami, kobietą a mężczyzną, w pracy, w domu i wszędzie tam, gdzie te relacje zachodzą. Lektura skłania do zastanowienia i refleksji.

Studio Emka

Studio Emka

4 tendencje

Z tej książki każdy czytelnik dowie się jakim jest typem osobowości 🙂 ja poznałam swój typ dość szybko co sprawiło, że jakoś nie miałam jeszcze potrzeby czy ochoty cofnąć się do innych. Tak, dobrze czytasz. Nie skończyłam tej książki ale dała mi ona trochę tajemnej wiedzy, więc na pewno do niej wrócę choćby po to, żeby dowiedzieć się więcej o bliskich mi osobach.

Studio Emka

Studio Emka

Potęga osobowości

Ostatni tytuł z mojej listy ostatnio przeczytanych książek to Potęga osobowości. Tak naprawdę to po nią właśnie sięgnęłam jako pierwszą. Ekstrawertyk i introwertyk. Tutaj poznajemy bliżej te dwa pojęcia oraz dowiadujemy się, na ile się od siebie różnią i czy potrafią współpracować. Książka pomaga lepiej zrozumieć siebie i innych. Dużo ciekawych informacji, przekazanych w naprawdę przystępny sposób.

Studio Emka

Studio Emka

Celowo wrzucam Wam tu tylko krótkie zajawki,żeby nie zdradzić wszystkiego 🙂 Ja Wydawnictwu Studio Emka ufam jak chyba żadnemu innemu. Mam zamiar wzbogacić domową biblioteczkę o kolejne ich propozycje. A Ty, co ostatnio przeczytałaś?

Udostępnij: