Wszystko i nic

Prace plastyczne na Wielkanoc dla dzieci – 4o pomysłów

Jakoś szybko nadszedł kwiecień w tym roku. Zajęłam się pracą i skupiłam właśnie na niej i nie liczyłam dni tak jak zawsze. Czasem nawet zastanawiałam się czy to już koniec, czy dopiero początek tygodnia 🙂 No ale teraz przed nami już urodziny chłopców, nasza długo planowana wycieczka i Wielkanoc. Z tej ostatniej okazji pogrzebałam trochę na Pintereście (ostatnio często tam zaglądam) i znalazłam fajne prace plastyczne na Wielkanoc dla dzieci. Chodźcie po inspiracje!

Prace plastyczne na Wielkanoc

Nie ukrywam, że jestem totalnym beztalenciem jeśli chodzi o prace plastyczne. W szkole nie znosiłam malować i zawsze miałam kiepskie oceny z plastyki. Uwielbiam wymyślać zabawy, pisać scenariusze, ale mózgiem operacji od prac plastycznych jest w naszym domu i w firmie Damian. Ten to potrafi – naprawdę. Czasem mu tego talentu zazdroszczę ale potem stwierdzam, że przecież ja mam inne – własne. I to naprawdę super, że tak się wzajemnie uzupełniamy.

Prace plastyczne na Wielkanoc to też tematyka przedświątecznych warsztatów z dzieciakami. Będziemy robić cuda z patyczków ale na razie nie zdradzę Wam jakie, bo nie będzie zabawy. Wiem, że rodzice uczestników warsztatów też nas tutaj podczytują. Ale dziś i tak mam dla Was całą masę pięknych inspiracji. Zajączki, kurczaczki, koszyczki, kolorowe  kwiatki. Wszystko to znajdziecie  na aż 40 zdjęciach z pomysłami na prace plastyczne na Wielkanoc. No, sami spójrzcie:

prace plastyczne na wielkanoc

prace plastyczne wielkanoc

prace plastyczne wielkanoc

prace plastyczne wielkanoc

NASTĘPNA STRONA

1 2 3 4
Udostępnij: