Wszystko i nic

Dzień białych skarpetek – miś ze skarpetki diy

Ileż to świąt mieści nasz kalendarz, trudno zliczyć. Zwłaszcza, jeśli chodzi o kalendarz świąt nietypowych. Planując listopadowe warsztaty natrafiłam na “dzień białych skarpetek”. Wprawdzie mamy już w tym czasie ustalony bal andrzejkowy ale myślę, że warto skorzystać z niektórych skarpetkowych pomysłów choćby z dzieckiem w domu. Miś ze skarpetki to super pomysł na wspólną, kreatywną zabawę. Jak go zrobić?

Miś ze skarpetki – kopalnia pomysłów

Warto zauważyć, że przed nami też Święto Misia, może więc i na tą okazję zaczerpniecie inspiracji. Znalazłam sporo misiaków różnego rodzaju – choć wszystkie  ze skarpetek. A myślę, że każdy ma w domu skarpetki, które zjadł potwór z pralki i zostały bez pary, prawda? Dlaczego więc by ich kreatywnie nie wykorzystać? Częstujcie się zatem – i wzorami na misie tradycyjne, i te o innych kształtach. Wszystkie są cudne i mogą skraść serducho!

 

Skarpetkowe stworki mogą się przydać

I to nie tylko do tulenia, jak tradycyjne misie. Miś ze  skarpetki może stać się pacynką. Aktorem, w waszym domowym teatrzyku – także to frajda podwójna, bo nie tylko tworzycie autorską maskotkę, ale jeszcze dajecie jej “życie”.

Może to właśnie sposób na zagubione skarpety? Miś ze skarpetki! Postaraj się tworzyć nowego za każdym razem, gdy w twoje łapki wpadną skarpetki bez pary. Może już niedługo staniesz się posiadaczką wielkiej, misiowej kolekcji własnej roboty? 😉

Udostępnij: