Kontakt / Współpraca

 Cieszę się, że do mnie zaglądasz!

Tworzę to miejsce od ponad 9 lat, a zaczęłam spontanicznie, gdy zostałam zupełnie sama startując całkiem od nowa, w nowym mieście, bez znajomych, i przyjaciół. Znalazłam ich w internetowym świecie i dzięki temu blogowi przeniosłam znajomości również do realnego świata.

Blog to moja odskocznia od dość barwnej codzienności. Dla mnie: oaza spokoju, miejsce “spotkań”, ekspresji twórczej i ckliwego rozprawiania na tematy często niełatwe.

Chcesz mnie lepiej poznać? Zajrzyj do zakładki: O mnie.  A tymczasem porozmawiajmy o tym, co mogę dla Ciebie zrobić..

Opcje współpracy

  • tekst sponsorowany na blogu, opatrzony autorskimi zdjęciami (zależy mi na tym, by reklama zawsze była nienachalna, dlatego lokowanie produktu/usługi musi pojawić się w formie, przyjaznej dla czytelnika)
  • filmowy materiał reklamowy (przykład: Materiał promujący Hotel Sośnica Zakopane jako dodatek do wpisu, kreatywna forma promocji Teatru Baniek Mydlanych razem z autorskim wpisem).
  • testy produktów (możliwość stworzenia przepisu z wykorzystaniem testowanych produktów, napisanie standardowej recenzji, lub wideo recenzja – przykład TUTAJ, i TUTAJ).
  • organizacja eventów/szkoleń/konferencji (Jestem organizatorką cyklicznej imprezy, pod hasłem PIKNIK Z BLOGUJĄCĄ MAMĄ: LINK, LINK. Zorganizowałam także SPOTKANIE NA SZCZYCIE oraz POCIESZAKOWĄ GRĘ TERENOWĄ. Rozpoczęłam także kolejny cykl szkoleń – BLOGOCENTRUM).
  • wpisy w SocialMedia (mój profil na FB i na IG)
  • akcje wyjazdowe (Przykład)
  • inne, niestandardowe działania (takie współprace lubię najbardziej)

Masz coś fajnego do pokazania? Ciekawą historię, którą chcesz opowiedzieć?

NAPISZ: zawodkobieta.pl@gmail.com 

Na wszystkie wiadomości odpowiadam w ciągu 24 godzin. Jeżeli nie otrzymasz ode mnie odpowiedzi, spróbuj przez fb albo IG. Razem, na pewno stworzymy coś fajnego!

 

Aktualne statystyki