Bez kategorii

Co się stało z Rudolfem? KONKURS

Kochani! Mikołaj jeszcze dziś rano był w wyjątkowo dobrej formie. Wybierał dla Was prezenty, pytał nawet, co chcielibyście wygrać. Zapakował do wora… poleciał do sanek.. próbuje “odpalać” a tu ZONK(!)
Patrzy przed siebie i.. u LICHA! Gdzie jest Rudolf?

Idzie do Mikołajowej, ta krząta się po kuchni bo ma jeszcze milion pierniczków do polukrowania:

“Ty weź Miko nie świruj! Był? No był! a co to mysz? Nie no. RENIFER! Gabaryty ma całkiem spore więc co się z nim niby stało he? Rozpłynął się? Pod saniami patrzyłeś? A do stajni , zaglądałeś? “

No zaglądał , zaglądał… a po Rudolwie ani widu, ani słychu..

Dzwonił do mnie Mikołaj, podłamany zupełnie:
“Monia.. no co ja teraz zrobię, hm? Wiecie jakie cuda dla Was mam? Wybierałem osobiście – i nawet pierwszy raz sam kartą w sklepie zapłaciłem.. Chciałem Tobie dzisiaj te cudowności podrzucić, i moglibyśmy konkurs odpalać.. ale sama widzisz… w tym układzie… będzie ciężko”

Oj Miko Miko.. wrzuć na luz.. ja tam myślę, że Rudi jest gdzieś blisko… Dobrze Mu z Tobą, to przyjaźń na forever and ever.. Mam pomysła(!)
Słuchaj no Miko.. leć do marketu, i kup sobie redbulla.. Wypij – doda Ci skrzydeł.. Przylecisz do mnie z tymi prezentami, odpalimy konkurs i OBIECUJĘ TOBIE, że moi czytelnicy znajdą Twojego Renifera..

Jak poradziłam, tak Mikołaj zrobił.. wprawdzie sam Redbull nie wystarczył i dzwonił jeszcze do Piotrusia Pana z prośbą o wypożyczenie wróżkowego pyłku od Dzwoneczka, ale wspólnymi siłami dotarli…

Chcecie wiedzieć co Miko wrzucił do wora?
JA TEŻ CHCIAŁAM 😉

1. Klocuchy dla Młodszych Bąków:

2.Klocuchy dla Starszych Bąków:

3.Fisherowy pilot dla najmłodszych

4. Paka Tullet’owych, bestsellerowych książeczek :

No i jak ? Chyba dobry gust ma nasz MIKOŁAJ, co?
MA! Cholibka jak na moje to prezenty są BOMBASTYCZNE! Ale , ale… Kochani.. On postarał się dla nas.. teraz my musimy zrobić coś dla Niego.. do rzeczy:

ZASADY KONKURSU:


1. Lubimy zawod:kobieta na fb (klik) , Obserwujemy publicznie bloga zawodkobieta.blogspot.com
2.Udostępniamy na własnym blogu lub (jeżeli nie prowadzisz bloga) na profilu fb banner konkursowy:(najlepiej tu i tu, może wtedy prędzej znajdziemy Rudiego?;))

3.Odpowiadamy na pytanie : “Gdzie jest Rudolf”? pod postem konkursowym NA BLOGU ( dodatkowo można przesłać mailem jakieś dodatkowe materiały- wysyłając je, zgadzacie się na ich publikację na blogu i fb)
4. Wybrać ten prezent z Mikołajowego wora, który chcielibyście wygrać

Wzór zgłoszenia do konkursu:

1. Obserwuję jako.. na fb lubię jako… baner umieszczam na…
2. Wybieram nagrodę nr…
3.Moim zdaniem Rudolf…..

Poszukiwania Rudolfa trwają od 14.11.2013 – 24.11.2013 roku włącznie.

Kochani! Dajcie czadu! Rudolf MUSI się odnaleźć… Bo nasze prezenty konkursowe to jedno.. ale bez pomocy Rudiego Miko nie da rady rozwieźć reszty.. a przecież wszyscy będziemy na Niego czekać w wigilijny wieczór.. 

DO DZIEŁA!!! Liczę na Was i ja.. i nasz Święty Pan 🙂

Achh no i jeszcze jedno… Mikołaj obiecał, że wśród wszystkich biorących udział w konkursie rozlosuje nagrodę niespodziankę:) z tego co wiem, to będzie tam coś i dla Mamy, i dla Taty… i dla Dziecia:) 

Udostępnij: