Bez kategorii

Budujemy nowy dom – KONKURS zNovu(m) ;)

Pora pochwalić się efektem weekendowych , kreatywnych zabaw.. Dzięki Novum mieliśmy okazję spędzić naprawdę miło sobotnie popołudnie… chociaż powinnam też dodać, że i wieczór.. bo wybudowanie tego zamczyska i zapięcie wszystkiego na ostatni guzik pociągnęło za sobą mnóóóstwooo czasu..

Przeraziła mnie ilość kartoników, którą ujrzałam po otworzeniu opakowania.. Ale okazało się, że wybudowanie takiego zamczyska – oczywiście z instrukcją obsługi;)) – wcale nie jest takie trudne

Była to ZDECYDOWANIE praca zespołowa.. do czasu.. bo kiedy na stole pojawiły się farby, rozpoczęła się prawdziwie rycerska walka…  o PĘDZELKI 😀 a później o to, który z Małych Rycerzy umieści na swojej “zbroi” więcej odcieni różnych kolorów.
Ale w końcu “dzieło ” powstało..a Dumne Bąki dzielnie je prezentowały… ( Odchodząc trochę od tematu.. Zwróćcie uwagę jak ubrany jest Feli:) Po raz pierwszy ubrał się zupełnie sam:) byłam DUMNA i pozwoliłam Mu brykać w “stroju baletnicy” :))

JAko, że Rycerz, jeden i drugi, ostro poleciał z farbami.. zadziałać musiała wyobraźnia – ze zdwojoną siłą  – i jak widać nasz zameczek jest bardzo kolorowy.. Nacieszcie oko.. bo spełnia swoją rolę doskonale.. Wczoraj zaopatrzyliśmy się w stado koników i całą zgraję maleńkich żołnierzyków..Most zwodzony jest.. Wieże są – także można nawet podjąć próbę uratowania jakiejś Księżniczki. Drzwiczki też się otwierają.. czegóż chcieć więcej? Nasz zameczek można kupić tutaj —> KLIK  , ale zanim zdecydujecie się na zakupy, możecie podjąć próbę zdobycia jednego z produktów, dostępnych na stronie.. Wielka gratka dla tych, co lubią budować:)

KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS

Na profilu fb ( KLIK ) czekają na Was kredki Noster oraz Orli fort

Żeby wziąć udział w losowaniu tego zestawu, wystarczy polubić zawodkobieta (KLIK)  
oraz NOUM (KLIK).
Udostępnić plakat konkursowy na swoim fb – PUBLICZNIE, a także wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie za pomocą komentarza pod postem na fb.

To opcja dla tych wygodnickich;) Którzy chcą zawalczyć o nagrodę..
Dla tych jednak, którzy wykażą się kreatywnością , mamy cztery inne zestawy nagród


“Budujemy nowy dom”


1.Lubię profil zawodkobieta i profil novum na fb
2.Udostępniam plakat konkursowy na blogu , bądź też na fb – publicznie
3.Wysyłam na adres : kobieta.z.zawodu@gmail.com  zdjęcie zbudowanego wspólnie z dzieckiem domku. Może to być karmnik dla ptaszków, może być domek z kartonów,z krzeseł i ręczników lub koców. WSZYSTKO, co tylko przychodzi Wam do głowy  i choćby odrobinkę przypomina “dom”:) 
4.W poście konkursowym (tutaj) zgłaszam chęć udziału w konkursie w formie:
obserwuję jako:
udostępniam : (podaję link)

WSZYSTKO:) KOnkurs jest szybki.. trwa do piątku (Włącznie ) ale już wcześniej byliście poinformowani na czym będzie polegało zadanie liczę więc, że jesteście przygotowani:) a tutaj jeszcze zdjęcia nagród.. Pięć zestawów (dwa razy kredki Noster plus Hacjenda, oraz dwa razy kredki Noster plus farma)

UDANEJ ZABAWY!!! 🙂

Udostępnij: