O Mnie

Witaj, na moim blogu!

Kilka chwil zajmie Tobie poznawanie nas. Lubisz herbatę? Super! Częstuj się zatem.. Zagryź ciachem z warzywami, wsiądź w wehikuł czasu i wybierz się w z nami w długą podróż. Jesteśmy tu od 4 lat. Także zapnij pasy. Będzie się działo!

 Jestem Monika

Podobno posiadam dobre geny, bo mówią, że nie wyglądam na swój wiek. Ekhm.. przyznam, że teraz mi to nawet schlebia.. Ale kiedy w wieku dwudziestu paru lat pytano mnie o dowód przy kupowaniu piwa, nie było mi do śmiechu 😉

Coś więcej o mnie?

Maluję.. Jednak jeśli w tej chwili myślisz sobie, że jestem jak Picasso, to trochę się mylisz. Bo ja talentów plastycznych nie posiadam ŻADNYCH. Ale nie, nie ściemniam. Bo malować potrafię. SŁOWAMI.

Chcesz mnie lepiej poznać?

Wiedzy w pigułce o mnie nie dostaniesz, chyba, że przeczytasz wszystkie moje wpisy, zajrzysz na insta, i będziesz śledzić fb. Ale jeśli potrzebujesz duuużego skrótu, to kilka smaczków znajdziesz TUTAJ, TUTAJ, i TUTAJ.

To jednak wciąż za mało byś mógł orzec, że mnie znasz. Dorzucę więc coś jeszcze!

 

Jestem samodzielną Mamą

Trochę z wyboru, trochę z konieczności, trochę w związku z tym, że los wymalował mi  inny życiowy scenariusz niż ten, o jakim zawsze marzyłam. Coś o moich Pierduśnikach?

Mikołaj: 14.04.2010

 Twierdzi, że kiedy dorośnie, zostanie policjantem. I kto wie? Ustawianie wszystkich dookoła wychodzi mu całkiem nieźle 😉 Ale ja myślę, że przed nim inna przyszłość. Pójdzie w moje ślady. I choć z niego bardziej umysł ścisły, niż humanista, wróżę mu przyszłość w branży komputerowej. 😉 A już na bank, zostanie popularnym vlogowcem 😉

Nieśmiały, choć ZAWSZE ma coś do powiedzenia. Z pierdyliardem niegrzecznych pomysłów. Ruchliwy. Chyba pora zapisać go na kurs tańca – całkiem nieźle wymiata bioderkami 😉

Uwielbia matematykę. Podczas gdy alfabet wchodzi mu raczej ciężko. Chętnie uczy się piosenek. Ale na scenie występować nie lubi. Indywidualista, któremu jednak dość łatwo można narzucić swoje zdanie.

Filip: 26.04.2012

Torpeda. Wulkan. Słońce i mróz w jednym.  I jeszcze GRAD. I deszcz cukierków. I też jednocześnie! Jest zupełnym przeciwieństwem swojego brata.

Lubi kreatywne zabawy, jest cierpliwy, wszędzie wlezie. Śpiewać uwielbia – choć nie za bardzo umie 😉 Tańczyć kocha – choć to bardziej taniec połamaniec. Wszystkiego spróbuje, i dopiero powie, że nie lubi. Dla niego nie ma “nie potrafię”. Bo przecież wszystkiego można się nauczyć.

Zaraża uśmiechem. Kocha się przytulać. I chociaż ma już 5 lat, dla mnie zawsze będzie moją małą kruszynką, którą jeszcze tak niedawno mylono z dziewczynką.

To wszystko prywatnie!

A zawodowo? O tym, co potrafię, i co mogę dla Ciebie zrobić, poczytasz w zakładce: współpraca. A uwierz mi, że kreatywna ze mnie głowa.

Zostań z nami! Będzie nam BARDZO miło!