Wszystko i nic

Odkryj przestrzeń dzięki systemowi PLATSA

Magia mieszka w każdym zakamarku

“Przestrzeń jest jak płótno gotowe do pomalowania. A każda szafka czy półka, to pędzel, który maluje codzienność,” powiadają ci, którzy potrafią w pełni wykorzystać każdy centymetr swojego domu. System przechowywania PLATSA to klucz do drzwi, za którymi kryją się nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz.

PLATSA – Łatwość montażu, którą pokochasz

Nie potrzeba wielkiego warsztatu ani skomplikowanego zestawu narzędzi. PLATSA wdarła się w nasze serca dzięki prostej konstrukcji i intuicyjnemu montażowi miejskiego nomada. Białe obudowy mienią się czystością i elegancją, wtapiając się w każde otoczenie jak kameleon.

Dopasowanie idealne… do każdego wnętrza

Domy i mieszkania mają swoje specyfiki, plątaniny niewykorzystanych kątów i ukosów. Ale PLATSA nie boi się wyzwań – przestrzeń pod skosami staje się Twoją nową garderobą, a ciasny korytarz zmienia się w estetyczny i funkcjonalny nośnik ubrań, książek, czy pamiątek.

Przejmij kontrolę nad organizacją

Wykorzystując planer dostępny w sklepie, z łatwością stworzysz własną, unikatową konfigurację, która będzie świadectwem Twojej kreatywności i praktycznego podejścia. Z PLATSA nie ograniczają Cię gotowe rozwiązania – tworzysz je sam!

Akcesoria, które zasługują na aplauz:

  • Drążki na ubrania: Idealnie wykorzystają pionową przestrzeń.
  • Półki i kosze siatkowane: Pożegnaj bałagan, witaj uporządkowany porządek.
  • Pudełka i organizery z serii STUK: Przeszukując szuflady już nigdy nie będziesz musiał walczyć z chaosem.

“Porządek wokół nas to porządek w nas samych,” mawiają mędrcy. Pozwól, by system PLATSA wprowadził harmonię do Twojej przestrzeni życiowej.

Wyjątkowe rozwiązania – bo Ty jesteś wyjątkowy

Niezależnie od tego, czy zbierasz się do pracy wczesnym rankiem, czy szukasz ulubionej pary butów o zmierzchu, odpowiednio dobrane oświetlenie wnosi do wnętrza nowy wymiar użyteczności i komfortu.

Miej wszystko pod ręką, zachowując minimalistyczny styl

Niech przestanie być marzeniem wygodna, dostosowana do Ciebie przestrzeń, w której każdy przedmiot znajduje swoje miejsce. Przejrzystość, dostępność, estetyka – to cechy, które PLATSA ofiarowuje Twojemu domowi.

Zrób ten pierwszy krok ku przemyślanej organizacji i dzisiaj zaprojektuj swój osobisty system PLATSA, który będzie swiadectwem Twojej unikalności. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, wybierając mądrze i świadomie.

“Dom to nie miejsce, to uczucie.” – Spraw, by system przechowywania PLATSA stał się elementem, który to uczucie wzbogaci.

Źródło:ikea.com

Udostępnij: