Wszystko i nic

Pomysł na prezent: pełen wspomnień kubek mamy

Szczęśliwa mama i córka

Masz swój ulubiony kubek? Pewnie tak. Niektórzy mają nawet kilka ulubionych kubków: ten do kawy, ten do kakao, tamten do czarnej herbaty, a ten największy – do herbaty owocowej. A czy wiesz, jaki jest ulubiony kubek Twojej mamy? Nie? Możesz więc jej go podarować – na prezent z okazji Dnia Matki wybierz wyjątkowy ulubiony kubek mamy.

Nigdy nie wynagrodzimy naszym kochanym mamom tych wszystkich lat, gdy troszczyły się o nas. Dziś, jako dorośli, możemy mniejszymi i większymi gestami pokazywać, że pamiętamy ich trud, doceniamy go i chcemy dla mam jak najlepiej. Czy kubek może być wzruszającym prezentem dla mamy? Przekonaj się, że tak.

Dlaczego uwielbiamy kubki?

Kawa, kakao, herbata, ziółka – to nie tylko zwykłe napoje, ale często również elementy porannego czy wieczornego rytuału, sposoby na pocieszenie kogoś bliskiego lub poprawienie własnego samopoczucia. A rytuały i miłe gesty nie byłyby kompletne bez odpowiedniej oprawy – w tym przypadku tą oprawę stanowi właśnie odpowiedni kubek.

Nie tylko napoje, ale też kubki kojarzą nam się z tymi konkretnymi sytuacjami – to herbata w kubku z różami najlepiej smakuje wieczorem, a tylko kakao w czerwonym kubku w grochy doskonale poprawia humor. Dlatego lubimy wyjątkowe kubki i kubeczki, które stają się częścią ważnych dla nas momentów i rytuałów. Czy wiesz, co Twoja mama pija wieczorami? Herbatę owocową, czarną, a może ziółka na sen? I czy na tę chwilę w szafce stoi ulubiony kubek mamy?

Nowy kubek mamy – uroczy prezent na każdą okazję

Zarówno z okazji Dnia Matki, jak i urodzin czy jakiejkolwiek innej okazji, możesz podarować mamie specjalny kubek, który będzie dla niej czymś więcej niż tylko przedmiotem codziennego użytku. Kubek mamy powinien być wyjątkowy – tak jak mama jest wyjątkowa dla Ciebie.

Nie wybieraj jednak jednego z tysięcy zwykłych sklepowych kubków. Kupując kubek dla mamy, pomyśl o personalizacji tego upominku. Zapoznaj się choćby z ofertą Empik Foto – zobaczysz, że kubek mamy może być ozdobiony Waszym wspólnym zdjęciem, wzruszającym cytatem czy po prostu ładną grafiką lub miłym słowem, które będzie towarzyszyło mamie podczas porannych i wieczornych chwil spędzonych z ulubionym gorącym napojem.

Co więcej, możesz zdecydować się nawet na magiczny kubek – czyli taki, na którym grafika pokazuje się dopiero po nalaniu do niego gorącego napoju. Taki upominek z pewnością pozytywnie zaskoczy Twoją mamę!

Co oprócz kubka dla mamy?

Jeśli chcesz podarować swojej mamie początek nowego zwyczaju, na przykład wieczory przy gorącej herbatce ułatwiającej spokojne zasypianie, poza kubkiem włóż do pudełka z prezentem pyszną mieszankę naturalnych ziół lub ulubioną zieloną herbatę liściastą. Nie zapomnij o ładnym i przydatnym zaparzaczu! A jeśli mieszkacie razem – drugi kubek kup dla siebie i zacznijcie spędzać te chwile wspólnie. Długie rozmowy przy gorącym napoju z pewnością Was do siebie zbliżą!

Pamiętaj jednak, że prezent to nie wszystko – poza miłym upominkiem zapewnij mamę gestami i codziennymi uczynkami, że jest dla Ciebie ważna i może na Ciebie liczyć.

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Udostępnij: