Kobieco

NABU zapewni Ci osiem razy lepsze wygładzenie skóry

Chociaż trendy w pielęgnacji ulegają zmianom i co roku do drogerii trafiają setki nowości kosmetycznych, to jednak pragnienie każdej kobiety pozostaje niezmienne – chcą one posiadać gładką, aksamitną cerę. NABU to metoda, dzięki której te marzenia mogą stać się rzeczywistością. Produkt ten jest aż ośmiokrotnie bardziej efektywny od innych kosmetyków o działaniu wygładzającym.

Zyskaj gładką skórę na co dzień

Blask, młodość, sprężystość i gładkość – to atrybuty doskonałej cery. Niewiele osób jednak może się poszczycić jej nienagannym wyglądem. Począwszy od problemów z trądzikiem w okresie dojrzewania, poprzez przesuszenie spowodowane niewłaściwą pielęgnacją, uszkodzenia wynikające z ekspozycji na słońce, aż po pierwsze objawy starzenia się – dążenie do osiągnięcia perfekcyjnej skóry często kończy się porażką.

NABU, czyli nano-nebulizator w połączeniu z wysoko skoncentrowanym serum, to odpowiedź na potrzebę prawidłowej pielęgnacji, która pozwoli osiągnąć sukces nie tylko w walce o gładką cerę, ale także w całym procesie pielęgnacyjnym. Innowacyjna metoda aplikacji sprawia, że cząsteczki serum wnikają głębiej w skórę. Efektywność tej metody można porównać do zastrzyku, lecz bez użycia igły i bez doświadczenia bólu.

Co wpływa na gładkość skóry?

Dlaczego skóra czasem staje się szorstka i jak NABU pomoże Ci z tym problemem?

Istnieje wiele elementów, które wpływają na kondycję skóry. Należą do nich:

  • zanieczyszczenie środowiska;
  • napięcie emocjonalne;
  • szkodliwe działanie promieni słonecznych;
  • nieodpowiednie odżywianie;
  • pielęgnacja nieadekwatna do wymagań skóry;
  • problemy dermatologiczne.

Również procesy starzenia się mają znaczący wpływ na kondycję skóry. W miarę upływu czasu ciało wytwarza coraz mniejsze ilości istotnych dla sprężystości skóry składników, takich jak kolagen czy kwas hialuronowy.

NABU to aż osiem razy większa skuteczność

NABU oddziałuje nie tylko na zewnętrzną warstwę skóry, lecz także na jej głębsze partie. Konwencjonalne kremy i serum mają wpływ głównie na naskórek, gdyż molekuły aktywnych substancji są zbyt obszerne, aby przeniknąć w głąb. Nawet użycie czystego, nierozcieńczonego kwasu hialuronowego nie przyniesie rezultatów, gdyż jego molekuła jest zbyt duża.

NABU umożliwia jednak ominięcie tego ograniczenia! Poprzez proces nebulizacji wielkość cząsteczki ulega zmianie. Staje się ona na tyle mała, że bez przeszkód wnika w głąb skóry. Ta metoda aplikacji jest zbliżona do efektów uzyskiwanych za pomocą zastrzyków, ale jednocześnie jest o wiele bardziej komfortowa i mniej inwazyjna. Nebulizator dostarcza aktywne składniki precyzyjnie tam, gdzie są one niezbędne.

Co jeszcze możesz zrobić?

Zapewne zastanawiasz się, czy istnieje zamiennik dla NABU? Na rynku po prostu brak jest innego rozwiązania o tak wysokiej skuteczności. To innowacyjny produkt, opracowany na podstawie wieloletnich badań i eksperymentów. Używanie kremów, toników czy maseczek nie da Ci tak zadowalających rezultatów. Tylko zastosowanie kwasów kosmetycznych może przynieść oczekiwane efekty i uczynić skórę gładką.

Należy jednak mieć na uwadze, że zabiegi z użyciem kwasów w rzeczywistości opierają się na kontrolowanym podrażnianiu twarzy, aby naskórek intensywnie się złuszczał i wzrosła produkcja kolagenu. Peelingi chemiczne cechują się również tym, że skutki uboczne ich stosowania (takie jak sucha, popękana i zaczerwieniona skóra) są widoczne oraz wymagają specjalistycznej pielęgnacji po zabiegu, w szczególności całkowitej ochrony przeciwsłonecznej.

NABU to skuteczność potwierdzona naukowo

Nie musisz polegać tylko na obietnicach, które mówią, że NABU wygładza aż ośmiokrotnie lepiej. Zamiast tego zaufaj badaniom naukowym i przekonaj się sama. Przeprowadzone w marcu 2022 roku badania połówkowe, realizowane przez GBA POLSKA Sp. z o.o., potwierdziły skuteczność NABU.

Podczas eksperymentów NABU zastosowano na jednej połowie twarzy, natomiast na drugiej użyto innego produktu. Już po upływie jednej godziny od nałożenia strona z NABU ukazała 16% poprawę wygładzenia skóry. Tymczasem tradycyjny produkt osiągnął jedynie 2% różnicę. Ponadto efekt nie tylko był bardziej widoczny, ale także trwalszy. Wygładzające działanie utrzymywało się aż do sześciu godzin, a skóra stawała się gładka, miękka i delikatna w dotyku.

Jak można zauważyć, efektywność tego rozwiązania jest naprawdę imponująca. Uzyskanie takich rezultatów możliwe jest jedynie dzięki ogromnemu wysiłkowi włożonemu w opracowanie NABU. Teraz również Ty możesz korzystać z zalet tego pięknego wynalazku zamkniętego w kompaktowym, łatwym do przenoszenia urządzeniu aplikacyjnym. Wystarczy zaledwie 30 sekund, aby poczuć pierwsze efekty. Możliwość stosowania serum nawet na makijaż sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych kobiet, które nie chcą marnować czasu na długotrwałe i złożone zabiegi pielęgnacyjne.

Wybierz gładkość skóry – zdecyduj się na NABU i ciesz się niebywałą gładkością.

Udostępnij: