Wszystko i nic

Wspomnienia ukryte w fotoprezencie – co kupić na Święta sentymentaliście?

Dalej nie mam wszystkich prezentów. Dzieci nie są w tym temacie bardzo problematyczne. Nie dość, że cieszą się ze wszystkiego co się im ofiaruje, to jeszcze przecież piszą list do Mikołaja, a w nim jak na tacy mam zawsze podane inspiracje prezentowe. Ale dorośli? O ile nie mam nigdy problemu z Mamą (mamy dość podobny gust), tak już na przykład Brat czy mój Tata to jest jakaś MASAKRA w temacie prezentów. W tym roku więc stawiam na fotoprezent!

Fotoprezent dla sentymentalisty – czy to dobry pomysł?

W moim domu było mało zdjęć. W rodzinnych albumach jest dosłownie garstka takich z mojego dzieciństwa. Później sama nie lubiłam się fotografować, więc tych zdjęć nie miałam, ale kiedy moi koledzy z klasy w podstawówce przynosili pamiątkowe fotki było mi trochę przykro, że ja nie mogę pokazać ich zbyt wiele.

Jest kilka zdjęć kilkuletniej Monisi z warkoczykami, albo dwoma kucykami, ale okres niemowlęctwa jakoś tak przeszedł bez echa jeśli chodzi o pamiątki. Szkoda. Może moje dzieci będą chciały kiedyś porównać np. czy ich wnuki są podobne do babci 😉 Zadanie będzie utrudnione.

Ja, pstrykam zdjęcia moim dzieciom jak szalona. I to od zawsze. Ale popełniam jeden, podstawowy błąd. Bardzo rzadko je wywołuję! I później oglądam z zazdrością rodzinne albumy innych. Mam sentyment do wspomnień, bo jestem sentymentalistką. Zatem fotoprezent to idealny pomysł dla sentymentalisty.

Jaki fotoprezent wybrać?

Oto jest pytanie! Bo to nie takie hop siup, skoro oferta związana z fotoprezentami jest taka bogata. Jeśli jest jakieś zdjęcie, do którego osoba obdarowywana ma spory sentyment, może warto postawić na fotoobraz? To może być pamiątka z rodzinnej imprezy, czy z wyjątkowych wakacji. A może po prostu fotografia jakiegoś krajobrazu! Taki fotoobraz stanie się z pewnością niezwykłą ozdobą ściany.

Fajnym pomysłem na fotoprezenty może być też kubek ze zdjęciem. Można postawić na tradycyjną fotkę na kubku, lub zmajstrować jakąś fajną, najlepiej zabawną grafikę. To będzie dobry prezent szczególnie dla osoby, która uwielbia kawę czy herbatę i codziennie sięga po swój ulubiony kubeczek.

Prezent ze zdjęciem to też na przykład breloczek, albo koszulka. Każda Babcia będzie z dumą nosiła bluzeczkę z podobizną swojego ukochanego wnuka.

Warto też na przykład kupić album i wywołać odbitki przez internet , a później uporządkować w nim wszystkie wspomnienia. Może wraz z ulubionymi cytatami? Albo zabawnymi historyjkami.

Nie ma w życiu nic cenniejszego od pięknych wspomnień. Dlatego jeśli i Ty nie masz pomysłu na prezent dla kogoś, a Wiesz, że ta osoba lubi te wspomnienia kolekcjonować, postaw na fotoprezent. Naprawdę polecam i właśnie sama siadam, do wybierania zdjęć. Działam!

Udostępnij: