Wszystko i nic

Piosenki dla dzieci na YouTube – nasza ukochana lista 22 hitów!

Odkryłam YouTube dość późno. Ja wiem, że większość z Was uważa, że całe życie przesiedziałam w internetach. Owszem, pracuję zdalnie już ładnych 11 lat (a może nawet 12?), ale YouTube nie był mi do szczęścia potrzebny. Zaczął się przydawać, gry urodziłam chłopców i piosenki dla dzieci pozwalały mi wtedy spokojnie ugotować obiad. Przygotowałam dla Was listę naszych ulubionych hitów – teraz słuchamy ich już rzadko, ale kiedyś nie mogliśmy się bez nich obejść.

Piosenki dla dzieci na YouTube

Czy ktoś nie zna jagódek? No jakże można ich nie znać 🙂 Moi Chłopcy zarazili się miłością do tej piosenki dla dzieci już jako maluchy, a później ta miłość się pogłębiała jeszcze w przedszkolu. Do tej pory podśpiewujemy pod nosem całą, gdy tylko ją usłyszymy.

Piosenki dla dzieci – Ta Dorotka. To też obowiązkowy, dość żwawy hit! Ileż to ja się nawywijałam z moimi Bąkami przy tej nucie, to tylko my jedyni wiemy 🙂

Piosenki dla dzieci – pieski małe dwa! Kolejny, niezaprzeczalny hit, który musi znaleźć się na dziecięcej liście utworów nawet wtedy, gdy rodzice nie przepadają za disco polo 🙂

Piosenki dla dzieci o dziadku i farmie!

Moja ukochana ZUZIA – to co, że mam synów, też ją pokochali 🙂

A tu nam zawsze brakowało czwartego słonia, ale dawaliśmy radę!

To uwielbia nawet mój dziewięciolatek..

Mucha w Mucholocie wymiata na animacjach 🙂

Hicior, bez dwóch zdań.

Piosenki dla dzieci z BabyTV

To był pierwszy kanał z bajkami, który pozwoliłam oglądać moim dzieciom. Wyróżniał się ilością naprawdę mądrych programów i bajeczek. Ratował nas nocami, gdy chłopcy chorowali, a ja nie miałam wsparcia w ich ojcu. Siedzieliśmy wtedy przytuleni pod kocem i słuchaliśmy tych piosenek..

Do tej mam szczególny sentyment 🙂

Przy tej moje Smyki nauczyły się liczyć do  5 🙂

Kolejna nasza miłość..

A to , z dumą śpiewali dziadkom przez telefon:

To, idealne na poranny rozruch!

KOOOCHAAAM!

A tego po prostu nie można nie znać.

Za tym nie przepadałam, ale chłopcy kochali. Do dziś pamiętają słowa.

Piosenki dla dzieci – pokazywanki

Każdy z tych utworów można pokazywać. Uwielbiamy je i wykorzystujemy na animacjach.

Powiem Wam, że jak się Dzieciowi zapoda taką listę, to obiad ugotowany dwudaniowy i jeszcze z deserem 😉 A przy okazji jeszcze i Matkas sobie nóżką przy tym kucharzeniu potupie. Znaliście wszystkie te piosenki dla dzieci? A może macie jakieś inne hity, o których tutaj nie wspomniałam?

 

Udostępnij: