Wszystko i nic

Blog kulinarny – 4 moje ulubione blogi o gotowaniu na IG

Marzył mi się kiedyś własny blog kulinarny. Właściwie to marzy po dziś dzień ale uznałam, że to nie jest najlepszy czas na taki projekt. Byłby on na tyle czasochłonny, że pewnie musiałabym zrezygnować na chwilę z innych – a tego nie chcę. Dlatego śledzę blogi o gotowaniu – głównie na IG – i czasem modyfikuję jakieś przepisy, które na nich znajdę. Dziś mam dla Was aż 4 moje ulubione blogi na Instagramie – o gotowaniu. Może i Was któryś z nich zainspiruje.

Proste jedzonko by mysz

Motto “Panny Myszy” brzmi: zdrowo, na luzie. I to mi odpowiada. Wspomniałam Wam już, że znów zaczęłam się zdrowo odżywiać. Chciałam napisać, że przeszłam na dietę, ale teraz jest zupełnie inaczej. Wprawdzie liczę kalorie, ale nie odmawiam sobie absolutnie niczego. Nie żyję przez cały tydzień na owsiance i omletach. Jem wszystko, ale w odpowiedniej ilości. I na tym profilu znajdziecie wiele fajnych przepisów, które są łatwe, smaczne, i jednocześnie można się nimi zajadać nie myśląc o tym, że utyjemy.

Znajdziecie tam i inspiracje na dania wytrawne, i na słodkości i to takie LEGALNE. A wszystko pięknie podane i wygląda tak, że można by to jeść oczami.  Zajrzyjcie koniecznie na ten profil i zaobserwujcie.

Odżywiaj się zdrowo

To nie tylko zdjęcia na IG, ale również tradycyjny blog kulinarny. Kasia tworzy najprawdziwsze cuda i zebrała już pokaźną ilość przepisów na swojej stronie. Ja, szczególnie jaram się jej słodkościami i często podbieram jej przepisy gdy przygotowuję poczęstunek dla gości. Sama, staram się cieszyć takimi łakociami jedynie od święta – mimo, iż są naprawdę zdrowe. Polecam Wam szczególnie batoniki z masłem orzechowym, krówki i placuszki dyniowo bananowe. Niebo w gębie! A Kasia, jest też autorką kilku fajnych ebooków, możecie je obejrzeć TUTAJ–> KLIK.

Zdrowo w 15 minut

To jest mój hit! Wszystkie blogi o gotowaniu, które tutaj wymieniam są ciekawe ale ten to absolutne mistrzostwo. No bo przyznajcie się, kto z Was ma nieograniczony czas na gotowanie? A tutaj znajdziecie przepisy na naprawdę szybkie dania, a do tego mega smaczne. Moje ukochane kulki mocy, najsmaczniejsza sałatka z burakiem, i obłędna pizza z patelni! Aż żałuję, że tych inspiracji jeszcze jest tak mało choć myślę i tak, że warto cierpliwie czekać na kolejne!

Onijka

U Edyty już nie jest tak fit ale co z tego? Zobaczcie, jakie cuda potrafi stworzyć w kuchni. Ciasta, chleby, bułeczki, ciasteczka. Czasami oglądam jej profil w nocy – kiedy Damian śpi i taaak chrapie, że ja spać nie mogę 🙂 i tak mi ślinka leci.. Chciałoby się wszystkiego spróbować. Najlepiej, żeby dało się tak wyjąć z ekranu telefonu. Albo chociaż poczuć ten zapach.

Każda inspiracja, którą znajdziecie u Edyty jest w stu procentach perfekcyjna. Dosłownie jak u idealnej Pani Domu. Zajrzyjcie konicznie na jej profil ale ostrzegam – ślinotok gwarantowany!

Nie jeden blog kulinarny na Instagramie zasługuje na obserwowanie. Blogi o gotowaniu to prawdziwa inspiracja dla każdej gospodyni. Wy też pewnie macie jakieś woje ULUBIONE, prawda? Podzielicie się linkami?

Udostępnij: