Podróże małe i dużeWszystko i nic

Deli Park – zdjęcia, spis atrakcji i szczera opinia o parku

Deli Park zdjęcia

Ostatnio sprawdziło się u nas powiedzenie : cudze chwalicie, swego nie znacie. Szukaliśmy rodzinnych atrakcji gdzieś daleko, tymczasem okazało się, że trochę ponad godzinę drogi od Gniezna znajduje się niezwykły Park Rodzinny –  Deli Park, gdzie można spędzić nawet cały dzień, i wciąż nie mieć dość wrażeń. Zobaczcie nasze zdjęcia – a jest ich całkiem sporo – i film –> KLIK.

Deli Park – ceny, atrakcje, gdzie to jest?

Swego czasu mieszkałam w niedalekiej okolicy miejsca, gdzie powstał Deli Park. Przejeżdżałam tamtędy dziesiątki razy, w drodze do swojego rodzinnego domu. Zastanawiałam się wielokrotnie po co komu tak duży, niezagospodarowany teren.

Później, kilka razy widziałam na różnych blogach relacje z Deli Parku i już wtedy wiedziałam, że będę chciała kiedyś odwiedzić to miejsce, ale  wciąż nie miałam pojęcia, że to tak blisko miejscówki, w której spędziłam kilka lat swojego życia. Dopiero tydzień temu, gdy wybraliśmy się tam całą naszą czwórką w ramach rodzinnej niedzieli dotarło do mnie, że to właśnie tam.

Deli Park mieści się nieopodal Komornik, i naprawdę trudno się zgubić jadąc tam. Sama droga zajęła nam trochę ponad godzinkę. Na terenie obiektu znajduje się duży, bezpłatny parking, a przy kasach nie było wielkich kolejek.

W dni robocze, park otwarty jest do 18, natomiast w weekendy do 19 ale musicie wiedzieć, że kasy biletowe zamyka się na godzinę przez zamknięciem obiektu.

Powiem Wam jednak, że tak naprawdę to godzinę przed zamknięciem i tak nie zdążycie zobaczyć wszystkiego, dlatego w Deli Parku lepiej stawić się zaraz po otwarciu.

A co tam na Was czeka?

Cena biletu normalnego, to 30 zł. Bilet ulgowy to 25 zł. A jeśli wybieracie się do parku większą ekipą, tym lepiej, bo są także opcje biletów rodzinnych. No i co ważne – po zakupie takiej wejściówki, możecie korzystać ze wszystkich atrakcji w cenie.

  • możecie do woli oglądać prehistoryczne zwierzęta – a naprawdę robią ogromne wrażenie
  • przejść się wokół parku miniatur – ojj niezwykle realistyczne te wszystkie eksponaty
  • w parku spotkacie też ogromne owady
  • znajdziecie mini zoo – choć wcale nie takie małe
  • będziecie podróżować podniebną eko wioską – rodzice też mogą.. CZAD!
  • dzieciom spodoba się park linowy
  • godzinami będą mogły bawić się na ogromnych dmuchańcach
  • a jak jeszcze wystarczy sił, to skorzystają z interaktywnych placów zabaw

Generalnie, tam naprawdę nie można się nudzić. Wprawdzie rodzice zwykle mają mniej energii od dzieciaków, ale i oni znajdą tam sobie jakieś zajęcie. A jeśli będą woleli spędzić czas mniej aktywnie, to skryją się pod daszkami, albo po prostu rozłożą się na wygodnych siedziskach nieopodal dziecięcych atrakcji.

Można tam też fajnie zjeść, i ochłodzić się lodami. A! I gofry są naprawdę pyszne 🙂

A teraz to, na co czekacie najbardziej. Zdjęcia! Deli Park zasługuje na całą masę fot. Mam ich dla Was aż 60!

deli park zdjęcia

deli park zdjęcia

deli park zdjęcia

deli park zdjęcia

deli park zdjęcia

deli park zdjęcia

Deli Park zdjęcia

Fajnie, co? Tak naprawdę, to nie ma się tam do czego przyczepić. Ja generalnie lubię ponarzekać, jeśli mam na co. Ale tam naprawdę chętnie wrócimy. A podobno warto też jechać w okresie świątecznym – wtedy Deli Park przyozdobiony jest całą masą światełek. Byliście już kiedyś? Lubicie takie miejsca na rodzinne wyprawy?

Udostępnij: