Dzieciowo

Kieszonkowiec – niezwykłe zagadki dla dzieci +konkurs!

zagadki dla dzieci

Ferie tuż tuż.. Choć wiem, że są wśród Was tacy szczęśliwcy, co to już ferie zaczęli. Ale hola, hola! Przecież co się odwlecze, to nie uciecze, prawda? W sumie jak sobie przypominam o rozpoczętych przez nas feriach rok temu, i złamanej ręce Mikołaja ,to wcale mi do nich nie spieszno. A jako, że moje Bączyska wręcz uwielbiają chodzić do szkoły i przedszkola – jak dla mnie ferie mogłyby nie istnieć. Mimo to, są takie sytuacje, w których trzeba Pierduśnikom wypełnić czas – dalekie podróże, oczekiwanie w kolejce do lekarza itp. I ja mam dziś dla Was świetny sposób na to – Kieszonkowiec. To zagadki dla dzieci, w różnych formach, które wciągną nawet rodziców. Poczytajcie!

Zagadki dla dzieci – od mnogości głowa boli 😉

W sumie, to nie wiedziałam co wybrać, tyle tego. Chciałam sprawdzić, czy są fajne, więc postanowiłam zdecydować się na dwa tytuły. Jeden i drugi Bączek to fan piłki nożnej – co już mieliście okazję zauważyć, więc stwierdziłam, że z całą pewnością spodobają im się karty edukacyjne dotyczące tego tematu. Każdy zestaw Kieszonkowców zawiera tych kart aż 55. Na każdej są różnego rodzaju zagadki dla dzieci – a na odwrocie odpowiedzi. I uff.. Całe szczęście. Bo gdyby nie to, to przecież ja bym nawaliła już na starcie. Gdzie ja tam miałabym się znać na piłce! A wystarczyło, że Bączyska przestudiowały wszystkie karty JEDEN raz, a Mikula już wiedział na przykład który piłkarz miał problemy ze Skarbówką, za nieopłacone podatki – Rany Julek! Takie pytania też tam mamy!

Drugi zestaw – trochę nie trafiony. Ale chodzi tylko o to, że na opakowaniu jest info, że nadaje się dla Bąków od 12 lat. No! trudne te zagadki – sama się przy nich głowiłam. Ale na pewno się przydadzą za jakiś czas. Bo zamierzam ćwiczyć z moimi Pierduśnikami umiejętność logicznego myślenia.

Te karty, w sumie uczą wszystkiego. Od pierwiastków, po ciekawostki ze świata, i język angielski. Miejsca zajmują niewiele – wręcz idealne do kieszeni są. Dlatego będą naprawdę świetnym sposobem na spędzanie z dzieckiem czasu w trakcie podróży na przykład.

Ja już wiem, że będziemy sprawdzać też resztę zestawów – i strasznie żałuję, że nie zdecydowałam się na nie od razu. Ale Wiecie jak to jest.. czasem trudno jest zaryzykować, kiedy spotykamy się z nowym produktem. Kieszonkowce, możecie kupić TUTAJ–> KLIK, a tymczasem spójrzcie, jak nasze zestawy wyglądają od środka:

A ja mam dla Was niespodziankę!

A co! Niby już po Świętach, ale Świętym Mikołajem można mieć przez cały rok, prawda? 😉 Spójrzcie na grafikę poniżej:

 

2 osoby, będą mogły wygrać zestaw 3 Kieszonkowców – dowolnie przez siebie wybrany. Co trzeba zrobić, by mieć na to szansę?

  1. W komentarzu pod tym postem na fb odpowiedzieć na pytanie: jaki jest Twój sposób na długą podróż z dzieckiem?
  2. Zaciskać kciuki pomiędzy 16 a 22 stycznia.

Dodam jeszcze, że Kieszonkowce można zakupić tutaj–> KLIK, oraz w sieci sklepów EMPIK, a także w dobrze wyposażonych księgarniach.

Udostępnij: