Kobieco

Co kupić na dzień kobiet? Sprawdzone pomysły!

Już jutro dzień kobiet. Okazja do spędzenia czasu z przyjaciółkami – dla nas. I do wręczania upominków – dla naszych partnerów. Wiadomo, że najfajniejsze są te bez okazji, ale i przy okazji OKAZJI miło jest coś dostać 😉 A co kupić na dzień kobiet? Możliwości jest wiele – wiadomo. Tylko z czego ucieszy się każda kobieta?

 Co kupić na dzień kobiet? Prezenty uniwersalne

Jedną z fajniejszych opcji są personalizowane upominki. Nie wiem jak Wy, ale ja mam fioła na punkcie np. toreb zakupowych. Jeżeli masz w domu dwie kobietki – dużą, i małą, możesz ofiarować im prezent, którym zapewne chętnie się pochwalą na wspólnych, babskich zakupach. Zestaw toreb dla Mamy i Córki, sami spójrzcie, jaki czad:

A może Twoja luba jest wielbicielką kotów? Dla niej też znajdzie się fajna torba. W dodatku można ją spersonalizować – zakupowa torba z imieniem? MEGA!

Do uniwersalnych prezentów można zaliczyć również kubki. Ja mam fioła na ich punkcie i co z tego, że nie mam w domu dwóch takich samych, i kiedy odwiedzają nas goście każdy pije herbatkę w czymś innym. Za to mają przynajmniej co oglądać 😉 Pokażę Wam kiedyś moją kolekcję kubków, która przy każdej okazji ( i bez okazji ) zostaje wzbogacona o kolejny egzemplarz. A tymczasem kilka inspiracji kubkowych na prezent na dzień kobiet:

 

 

 Co kupić na dzień kobiet? Prezent dla pani domu

Mówi się,że takie prezenty typowo domowe – dla kobiety – są zupełnie nietrafione. Bo to tak, jakby dać komuś skarpetki pod choinkę. No wiadomo, że jak się kupi takie za dwa zeta, żeby tylko odbębnić, to osoba obdarowana może poczuć się raczej olana niż doceniona. Ale tak się składa, że nawet te przysłowiowe skarpetki mogą być niebanalnym prezentem. (Znacie np. SKARPETKI NIE DO PARY? 😉 )
Tak samo jest z upominkami “domowymi”. Co mogę polecić dla gospodyni domowej? A na przykład to;

 

A może koszulka?

Wybór całkiem spory. Dla każdej kobietki znajdzie się coś fajnego. Koniecznie pasującego do jej stylu bycia. Inspiracji cała masa.. Spójrzcie. Nic, tylko wybierać, i kupować 😉

 

 

WSZYSTKIE, pokazane przeze mnie propozycje upominków (i jeszcze więcej ) znajdziesz w sklepie spodlady.com

Wpadło Wam coś w oko? A może macie jakieś inne, ciekawe pomysły na to, co kupić na dzień kobiet? A Wy kobietki, co ciekawego dostałyście w ubiegłym roku z okazji tego dnia? A może nie uznajecie wcale tego święta?

Udostępnij: