Wszystko i nic

Inspiracje prezentowe – personalizowane prezenty

Jak już coś komuś dać, to od serca. Ja mam zawsze zagwozdkę co kupić, zwłaszcza przed Świętami, kiedy prezentów musi ma być sporo, a ja (czasem) nie znam preferencji osoby, którą chcę obdarować. Ale myślę, że personalizowane prezenty ZAWSZE się sprawdzą. Żałuję trochę, że na niektóre propozycje wpadłam dopiero teraz, bo takie upominki trzeba zamawiać zwykle z dość dużym wyprzedzeniem. Mimo to, zapraszam Was na moje personalizowane inspiracje prezentowe.

Inspiracje prezentowe – personalizowane lalki

Od razu przechodzę do meritum, bo ja po prostu MUSZĘ pokazać Wam te cuda. Urzekły mnie! I z pewnością nie są to inspiracje prezentowe wyłącznie dla dzieci bo i dorosły miałby z nich nie lada gratkę. Jak będę przy kasie, sama sobie sprawię coś takiego – mega fajna pamiątka. (póki jeszcze wyglądam w miarę młodo heheh )

Breloczkowa ekipa!

 
Tak nazwała personalizowane lale ich “Mama”. Autorka prac, które tutaj widzicie. Są boskie. I absolutnie idealne.
Sylwia – jeśli to czytasz – czy nie uważasz, że ta na dole, druga od prawej, kogoś może przypominać? 🙂 sesese 🙂
Autorka zadbała o wszystkie detale, laleczki pięknie się prezentują przyczepione na przykład do torebki. Są jej najprawdziwszą ozdobą. A jeżeli chcecie zamówić takiego cudaka, albo zobaczyć co tam jeszcze ich “Mama” potrafi, to zajrzyjcie tutaj –> KLIK.

Te trochę nie w moim stylu

Takie za bardzo yyy… lalkowe. No ale może to moje widzi mi się, bo przecież to po prostu LALE. I takie mają być. Wiem jednak, że są gusta i guściki, dlatego pokazuję Wam moje kolejne odkrycie, które nabyć możecie tutaj –> KLIK.
I jeszcze trochę słodziaków
 
Te możecie kupić tutaj –> KLIK
I tutaj –> KLIK
I jeszcze tutaj –> KLIK
Mnóstwo jest tego – serio. A niektóre personalizowane lale do złudzenia przypominają jej “brata biźniaka” czy ” siostrę bliźniaczkę. Uważam, że to naprawdę wyjątkowy pomysł na prezent dla wyjątkowej osoby 🙂

Personalizowane prezenty – mastkotki z rysunków. Nie koniecznie dzieci.

Nie wiem czy pamiętacie Zwierzaki Pocieszaki i naszego Kotka Kłopotka? Oto on:
Był tak cudowny, że ciężko było się nam z nim rozstać, i IDEALNY dosłownie. Każdy, najmniejszy szczegół został odwzorowany. Zakochana w nim jestem po uszy, przygotowano go jednak specjalnie na licytację
Zapraszam Was na profil Majki, bo dziewczyna naprawdę CUDA zrobić potrafi. Chyba nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych. Sami zobaczcie:
Nasza Maja, stety, lub niestety 😉 ma niemałą konkurencję 🙂 Gdzie jeszcze można kupić maskotki szyte z rysunków? A choćby tutaj –> KLIK. (Tutaj to można znaleźć nie tylko personalizowane pluszaki, ale też mnóstwo innych, cudownych rzeczy)
I tutaj na przykład –> KLIK.

Cuda! No po prostu CUDA! Kupujecie spersonalizowane prezenty? Czy raczej jesteście tradycjonalistami? Dla mnie już w tym roku za późno – inspiracje innego typu poczynione, część prezentów czeka już na ich “właścicieli”, ale za rok.. za rok to ja zanurkuję w sieci jeszcze bardziej, i NA PEWNO ogarnę coś z dzisiejszych inspiracji. Bo PRZEboskie są, o! Prawda? 😉

Udostępnij: