Bez kategorii

3 psikusy na halloween + pomysły na halloween

Cukierek albo psikus! Ohh jak ja lubię ten dzień! Czekam na każde Halloween z utęsknieniem, i chociaż jeszcze nie wszyscy w tym naszym królewskim mieście doceniają istotę “biegania za cukierkami” to większość przesiąkła już amerykańskim zwyczajem – i dobrze! A jakie psikusy na halloween możemy przygotować dla tych, którzy z duchem czasu podążać nie chcą?

Ja tam wolę mieć w domu zapas słodyczy. Wprawdzie przed moimi Bąkami trudno je ukryć ale… lepiej trochę pokombinować, niż czyścić drzwi wysmarowane ketchupem, który ma imitować krew. Bo pomysły na żarty, to Bąki mają niezłe. o zgrozo!

1.Papier toaletowy

Można nim zrobić naprawdę  niezły bałagan. Owinięty wokół drzew, porozwijany niczym czerwony dywan z pewnością zdenerwuje “Mugola”, który jednak z duchem czasu nie podąża. A wystarczyło rzucić cukierkiem!

2.Krew, krew.. wszędzie krew!

Klamka wysmarowana ketchupem? A może ketchup w skrzynce na listy? “Krew” na oknach z pewnością również zrobi na Tobie wrażenie – i zdecydowanie nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Czyżbyś robiła już zimowe porządki? Jeżeli nie uznajesz święta halloween, to radzę Tobie, zaczekaj z tym.. bo możesz żałować.

3.(Nie)smaczny poczęstunek

Jeżeli planujemy halloweenowe przyjęcie, możemy przygotować ssstraaaasznieeeee (nie)smaczny poczęstunek. Wystarczy, że przyprawimy kanapki “trochę” za bardzo, a później schowamy wszystkie napoje.

Jeżeli brakuje nam pomysłów na psikusy na halloween, najlepiej “wziąć w obroty” nasze Bąki. Gwarantuję, że im pomysłów NIE ZABRAKNIE.


Hmm…. pomysły na halloween to też przekąski, którymi możemy ugościć naszych gości. Mam dla Was kilka inspiracji:


Kości umarlaka, bananowe duszki i pieczone mumie

Przepisy dostępne tutaj —-> KLIK

Bezowe duszki

Bezowe duszki krok po kroku TUTAJ —-> KLIK

Pomysły na halloween – paluchy wiedźmy

Przepis dostępny TUTAJ —-> KLIK

Babeczki mózgi

Babeczki krok po kroku TUTAJ —> KLIK

Dyniowo jabłkowe muffiny

Przepis znajdziesz TUTAJ —> KLIK

3 sssstraaaaaszne drinki

Przepisy dostępne TUTAJ —-> KLIK

A jak halloween, to też DYNIA

Niektóre dynie to prawdziwe dzieła sztuki. Samo wycinanie wbrew pozorom jest dość proste. Jednak trzeba mieć do tego spoooro cierpliwości, a ona zdecydowanie nie jest moją domeną. Bąki jednak za dyniowymi potworkami przepadają, więc na pewno skorzystamy z którejś z inspiracji poniżej:

W internecie aż roi się od pomysłów na halloween co oznacza tylko tyle, że to święto staje się u nas coraz bardzie popularne. I cieszy mnie to. Ale ciekawa jestem, co Ty sądzisz o Halloween ? 

Udostępnij: