Bez kategorii

3 rzeczy, których powinnam się wstydzić

A się nie wstydzę! I wstydzić się nie zamierzam 🙂 Bo nie lubię, kiedy ktoś mi narzuca co wolno, a czego nie.. I nie chcę też dla nikogo zmieniać się na siłę. Moje życie, moje kredki – sama maluję swoją rzeczywistość. I będę robić to dalej. A czego, rzekomo, powinnam się wstydzić?

Jedzenie w łóżku

WTF. Prawie północ na zegarze, a Ty jeszcze Bąkom pozwalasz na objadanie się popcornem? Już pal licho nawet ten popcorn, ale że tak w łóżku? W sypialni? Eee tam, no powinnaś się wstydzić!

Tak? A ja się nie wstydzę! I niech sobie jedzą ten popcorn w łóżku nawet i o pierwszej w nocy!

Disco polo

Pogięło Cię? Disco polo im zapodajesz? To, że Ty jesteś “dziewczyną disco polowca” nie oznacza wcale, że Twoje Bąki muszą tego słuchać całymi dniami. No wstydź się!

Tak? A czego? No dobra, dobra.. te białe skarpetki zakładane do sandałów ( i nie tylko ) też wzmagają we mnie odruch wymiotny ale… disco polowcy to fajne chłopaki są 😛 Tak! lubię disco polo, nie wstydzę się tego i otwarcie o tym mówię. I nawet jeżeli to wiocha.. cóż no.. ja też z wiochy pochodzę:) A u nas, na wsi, to się disco polo słucha na takich głośnikach : http://www.sklep.bestaudio.pl/sprzet-audio/kolumny-glosnikowe/kolumny-podstawkowe/  , o:) słychać z co drugiego podwórka.. A na puentę discopolowego kazania idealnie nadają się słowa piosenki : “Nikt nie słucha, a każdy zna, disco polo, disco polo gra” 😛

Wolne od dzieci

 No co Ty.. znów masz zamiar się spotkać z tymi swoimi blogereczkami? A dzieciaki? No weź.. znowu do PT pojadą? no dobra, w sumie racja, jego kolej. Ale czy Ty nie powinnaś przypadkiem w tym czasie nadrobić zaległości? Może wtedy nie musiałabyś siedzieć z nosem w komputerze, kiedy już wrócą. No wstydź się, przecież znów powtórzy się ten sam scenariusz.

Serio? A to co, Matkasowi już nic nie wolno? Tak, znów zamierzam się spotkać z moimi Babulcami. Tak, znów zamierzam też pójść na randkę 😛 “kąpać się” nocą w fontannie i wypić kilka drinków i TAK! Znów, tego jednego dnia czy wieczoru zamierzam się poczuć jak kobieta BEZ ZOBOWIĄZAŃ. Dzieci śpią – dzwoniłam, pytałam.. Wyłączam myśli, bo MAM PRAWO!

To podobno moje trzy, NAJWIĘKSZE grzechy, które popełniam zbyt często. A jakie są Wasze grzeszki i rzeczy, których powinnyście się wstydzić?

Udostępnij: