Bez kategorii

Kalosze dla dzieci – trudny orzech do zgryzienia

Ciągle pada.. Właściwie to możemy śpiewać od rana deszczową piosenkę. I wcale nam to nie przeszkadza, bo po kilku dniach upałów, dobrze jest trochę odsapnąć. A i skakanie w deszczu jest całkiem przyjemne o ile… ma się kalosze dla dzieci. A pech chciał, że moje Bączyska- i jeden, i drugi – perfidnie ze swoich wyrosły. Po sklepach chodzić nie lubią.. i ja ( z nimi ) też nie lubię, więc pozostaje nam wirtualna wycieczka.. Tylko na które się zdecydować?


Osiołkowi, w żłobie dano… tyle mogę powiedzieć o sobie, kiedy widzę takie cudowności. I to wcale nie musi być Hunter, bo sieciówkowe kalosze dla dzieci są równie urocze. I tak na przykład F&F. No kocham nad życie  – nie tylko za buciorki, ale też za całą linię ubrań dla dzieci, bo są właściwie nie zniszczalne .
Pozwólcie, że kalosze dla dzieci w wersji damskiej jednak pominę:) za to zatrzymam się na dłużej przy tych dla Chłopaczków.. o patrzcie sami, jakie cuda:

F&F cena 49 zł

F&F cena 62 zł
F&F cena 65 zł

I to by było na tyle z kaloszków z tej serii, którą można wy haczyć w moim ukochanym TESCO.

Bezkonkurencyjne jest też H&M. W tym roku, w internetowym sklepie dostępne są dwa modele kaloszków chłopięcych. Chociaż.. jak na moje, to są to butki bardziej uniwersalne, zobaczcie sami:

H&M cena 79,90 zł
H&M cena 79,90 zł

No to co..teraz może odejdziemy od sieciówek, i przyjrzymy się co oferują nasi polscy producenci, hm? a – o dziwo, też jest w sumie w czym wybierać:

KALOSZE STORMER LUX EXCLUSIVE EE cena 43,90 zł 

Fajna alternatywa dla tradycyjnych kaloszy, bo chociaż sam design średnio do mnie przemawia, to już wielkim plusem jest fakt, że posiadają wyjmowane ocieplenie, w związku z czym są to tak naprawdę prawie całoroczne kalosze dla dzieci. Cena też jest całkiem, całkiem, przyznajcie.

KALOSZE TWISTER LUX FLUO A cena 34,90 zł

Te są “spokojniejsze” jeżeli chodzi o design, posiadają fluorescencyjne elementy, dzięki temu przydrożne wycieczki będą bezpieczniejsze. I ten sam patent – wyjmowane ocieplenie.

I jeszcze coś, w przystępnej cenie. Zetpol:

cena 29 zł
cena 36 zł

Więcej nie szperam, bo im więcej oglądam, tym bardziej się zastanawiam, które wybrać? Skłaniam się ku zakupowi tych ocieplanych ale… czy ta wkładka na pewno się sprawdzi? Może ktoś z Was miał takie kaloszki i podpowie nam, czy warto, czy nie warto w nie inwestować?
A może znaleźliście gdzieś jeszcze fajniejsza okazję?;)

Udostępnij: