Bez kategorii

Głodni zmian – zdrowo gotujemy!

Ostatnio sporo się u nas działo na instagramie, a to wszystko dlatego, że postanowiłyśmy zrobić sobie  z Magdą własne warsztaty z cyklu “Zainspiruj mnie Mamo” 🙂 Bardzo cieszyłyśmy się na wyjazd do Łodzi bo (po pierwsze) spotkanie, które organizowała taka Kobietka jak Marta musiało być wyjątkowe, a po drugie to oprócz Marty miało tam pojawić się mnóstwo innych, uwielbianych przeze mnie Dziewcząt. Niestety los miał dla nas inne plany, z czym trzeba było się pogodzić. 

Wprawdzie Marceli był “zajęty” ospą:) Ale moje Bąki pojechały na weekend do PT, więc mogłyśmy sobie pozwolić na ryzyko “wprowadzenia do domu zarazków”. I kiedy Dziewczyny bawiły się w Inspiro o tak:
Myśmy się bawiły po swojemu:) I chyba wcale nie gorzej 🙂 Wprawdzie ślimaków u nas nie było, i mniej rąk do pomocy przy gotowaniu, ale zorganizowałyśmy sobie prawdziwą ucztę, i przyznam szczerze, że wprowadziłam w życie spore zmiany dotyczące naszego codziennego menu. A co nam się zmajstrować udało? Dużo tego, a to jeszcze nie wszystko:) Bo miałyśmy z MADZIĄ BARDZO intensywny weekend:) Powiem Wam tylko, ze pizza też może być dietetetyczna 😉 Będzie przepis.. ale trochę później…;)
Dziewczyny za to zmajstrowały w Inspiro budyń z kaszy jaglanej, i dietetyczne batoniki… no i.. objadały się ślimakami 😀
Te ślimaki, to naprawdę JEDYNA rzecz, której im nie zazdrościłam 😀 ale atmosfery już tak 🙁 Nawet teraz, kiedy oglądam zdjęcia ze spotkania ( które z resztą podkradłam do tego wpisu głównie Marcie;)) żal mi strasznie, że nie mogłam być tam z nimi. Ale mam nadzieję, że jeszcze nic straconego, i uda mi się spotkać z dziewczętami w tym samym, albo nawet powiększonym składzie:)
Z przyjemnością też odwiedzę Hostel Cynamon w Łodzi, o którym nasłuchałam się tyle dobrego 🙂
Żałowałam, że mnie nie było również dlatego, że przecież też jestem jedną z autorek książeczki Zwierzaki Pocieszaki a niedziela była dniem, przeznaczonym na warsztaty zainspiruj mnie Mamo, które idealnie (jestem pewna!) przeprowadziła Honorata! Oczywiście z pomocą playDoh 😉
Marta! Gratuluję cudownego spotkania i.. do zobaczenia wkrótce 😉


Udostępnij: