Bez kategorii

Hity i kity Blog Roku

Dzieje się… sporo się dzieje w rankingu Blog roku. Nie zawsze uczciwie.. Często niesprawiedliwie. Jedni kupują głosy na allegro, inni wykorzystują zapas starterów. Są wymiany głosów, a fb zasypywane jest setkami próśb o żebrosmsy. Lubię ten konkurs – jako obserwator, bo nie jestem “pełnowartościowym” uczestnikiem. Za wysokie progi 😉 Ale co roku dzięki tej inicjatywie odnajduję multum cudownych, blogowych perełek. W tym roku, nie zdążyłam jeszcze zrobić rozeznania. Za to właśnie zajrzałam do rankingu i .. ZAWAŁ! Co się dzieje? Parentingi w większości przereklamowane, albo “pewniaki”. A gdzie te perełki? 

Pierwsze miejsce- na tą chwilę – totalne zaskoczenie.. Bo to konkurs na bloga, czy vloga?

Na drugim Bakusiowo. Jedyna “świeża krew”, która moim zdaniem znalazła się w pierwszej dziesiątce zasłużenie. Bo są tam i tacy, co “na litość” biorą, i tacy, co się wspięli na szczyt dzięki życzliwości tych “wyższych”.

I, co szczególnym zaskoczeniem jest dla mnie, pojawił się też blog, BEZ POLOTU, bez pięknych grafik i … BEZ TEGO CZEGOŚ. ot taki sobie byle jaki… Takie gówienko w papierku. Jakim cudem? Cóż no.. tak to już bywa z tego typu konkursami. Głosy zawsze można kupić.

A gdzie ta świeżynka? Ci, co na głosy naprawdę zasługują?? A no tu:

KAROLINA – na wstępie powiem, że życie mi jeszcze miłe, i nie chciałabym zostać zasztyletowana 😛 więc na Nią głosów proszę nie oddawać;) Bo takie jest jej życzenie 🙂 Aczkolwiek do konkursu się zgłosiła, i wielka szkoda, że walczyć o miejsce w pierwszej dziesiątce nie chce.
Przyznaję, różne rzeczy sobie o niej myślałam. Poddawałam nawet nie sprawiedliwej ocenie, ale myliłam się. Nie ma drugiej blogerki, która odniosłaby TAK SPEKTAKULARNY sukces w ciągu ostatnich miesięcy.
I wcale nie chodzi o czytelników- chociaż tych też jej nie brakuje. Karolina przeszła przemianę. OGROMNĄ PRZEMIANĘ, rzec bym mogła, że nawet o 180 stopni.
Pyskata małpa, ale zawsze prosto w gębę powie co myśli. Bez szemrania za plecami! I chociaż swego czasu zdawało mi się to Babulec, który z wyższymi uczuciami nie ma nic wspólnego ( 😛 ) to przyznaję, że po raz drugi się pomyliłam. Jeżeli jeszcze nie znacie jej bloga, to koniecznie to zmieńcie. NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ.

ANIA – jest sporo cech, które je łączą. Chociaż jedna i druga dałaby mi w twarz za takie porównanie ( hmmm.. właściwie, odważyłaby się tylko ta pierwsza;))
Anią wyróżnia dobre pióro. Tak! Głównie to! Ciągle jest jeszcze szarą myszką, i cichą wodą, która w towarzystwie bliskich sobie osób potrafi pokazać prawdziwe ja.. Nie wykorzystuje jeszcze swojego potencjału. Ale jestem pewna, że by go wykorzystała, gdybyście po zapoznaniu się z  jej tekstami, wysłali tego jednego żebrosmska i pomogli jej trafić do pierwszej dziesiątki.
Ania ma jeszcze DUŻO do powiedzenia. Właściwie NIGDY nie mówi wszystkiego do końca. A ja bardzo chciałabym, żeby wreszcie powiedziała.. bo ciekawa jestem tego “prawdziwego” ja.

Chcesz zagłosować ? Wyślij SMS o treści A11355 na numer 7122

A bloga DZIECIOWI MI znacie? Śledzę go od czasu, kiedy sama zaczęłam działać jako copywriterka. Właściwie mogłabym powiedzieć, że startowałyśmy w tym samym czasie;) Tylko nam jakoś do siebie nie po drodze. Dlaczego? Pfff.. to przecież oczywiste!
Dzieciowo mi to MISZCZ! MISZCZ słowa DOSŁOWNIE;) Ile to ja razy zryczałam się ze śmiechu czytając wpisy na tym blogu, UWIELBIAM, POLECAM.. WARTO po raz trzeci;)

Chcesz zagłosować ? Wyślij SMS o treści A11148 na numer 7122

BLOG OJCIEC – no ja pierdziu! Aż mnie skręca jak patrzę, że on tak daleko w rankingu. Sama pchnęłam na Niego kilka smsków- i zamierzam dalej walczyć. Bo to właśnie taka  ” świeża krew”.. Nadzieja parentingu. Dobre pióro, trafne spostrzeżenia. I równy gość – po prostu.

Chcesz zagłosować ? Wyślij SMS o treści A11384 na numer 7122

SLOW DAY LONG – Taki parenting, nie parenting. Długo pisać nie będę, ale śledzę od dawna. Fajna rodzinka, przyjemnie się czyta, a jeszcze lepiej ogląda. I chociaż niby ten parenting – NIE ŚMIERDZI KUPĄ 😉
Chcesz zagłosować ? Wyślij SMS o treści A11124 na numer 7122
BOODZIK – Kocham., UWIELBIAM, zaglądam z przyjemnością. 
Chcesz zagłosować ? Wyślij SMS o treści A11158 na numer 7122
SZCZESLIVA – Z niecierpliwością wyczekuję nowych wpisów. Zabierze na wycieczkę, wspomni coś w tematach dzieciowych, ugotuje coś smacznego i ostro zmotywuje 🙂
Chcesz zagłosować ? Wyślij SMS o treści A11385 na numer 7122
NOEMI znacie chyba wszyscy, prawda? 😉 To chyba najbardziej wyszczekany Babulec;) Wydawało mi się, że ma parcie na sławę.. że w dupalu ma czytelników i zależy jej tylko na statystykach. O kant dupy mogę sobie rozbić te moje wywody, bo myliłam się okrutnie – przyznaję. I publicznie przepraszam;) Bo Noemi to dobry człek;) Z wielką, życiową mądrością. Nie, nie przyjaźnimy się. I tak naprawdę to nawet się nie znamy, ale “ściany mają uszy”. Ot co;)
Chcesz zagłosować ? Wyślij SMS o treści A11141 na numer 7122
No to co… 9 miejsc obstawionych.. mogłabym i dziesiąte wrzucić na listę ale… “oddelegowało” mi się do lifestyle. Damn it! 🙂 Będzie więc GRATIS;) W postaci pięknej Kobietki, która wie czego chce, i spełnia swoje marzenia.. Ale NIE idąc po trupach do celu!
Różne słuchy na jej temat krążą w blogosferze, ja przestałam słuchać.. I mocno jej kibicuję. BA! WIERZĘ W NIĄ! ALICJA
Chcesz zagłosować ? Wyślij SMS o treści B11122 na numer7122
Wszystkim moim konkursowym “typom” życzę, by wskoczyli do pierwszej dziesiątki lub się w niej utrzymali! ( no… pomijając Karolinę, bo jak wspomniałam, jeszcze mi życie miłe, a wczoraj otrzymałam pierwsze groźby 😀 ) 
A Was, Kochani, proszę, byście wzięli telefony w dłoń, i wsparli tych, którzy naprawdę na to zasługują 🙂 Niech Blog Roku będzie z Wami. Ciao!
Udostępnij: