Bez kategorii

Uniwersalne prezenty dla dziecka

Zaczął się wielki szał prezentowy. Tak! Teraz ZDECYDOWANIE już się zaczął. Na początku listopada zrobiło się goręcej, na stoiskach z upominkami dla Dzieci, ale teraz tego typu sklepy przeżywają prawdziwy nalot – przecież został w zasadzie tylko tydzień, do odwiedzin Świętego Pana. i właśnie dlatego, przejrzałam dla Was gazetki promocyjne, bo można znaleźć w tych naszych sieciówkach prawdziwe cuda, za niewielkie pieniądze. Tak, markety też oferują MARKOWE zabawki. ZNACZNIE tańsze niż te, które kupić możemy w tradycyjnych sklepikach – a jakość pozostaje ta sama!

Niby Bąki piszą ten list do Świętego Mikołaja, niby wiedzą, co chcą od niego dostać, a jednak czasem okazuje się, że prezent jest zupełnie nie trafiony, i wcale nie cieszy. Jeżeli Maluch nie jest jedynakiem, i ma rodzeństwo tej samej płci, prezentem może się wymienić 😉

Problem pojawia się wtedy, kiedy mamy dzieci obu płci – handel wymienny typu lala na samochód nie wchodzi w grę. Mam dla Was typy prezentów, które sprawdzą się w takiej sytuacji, bo są MOCNO uniwersalne. Wszystkie zabawki dostępne są w sieciówkach – TUTAJ i TUTAJ ( zdjęcie również przeniesie na stronę oferty)
Rowerek – jeździk – jak zwał, tak zwał. Upominek BARDZO uniwersalny i właściwie to jest to prawdziwy pewniak. Chyba nie ma dziecka, które nie lubiłoby tego typu zabawek. My już wyrośliśmy z naszego trójkołowca ale służył długo, i sprawiał naprawdę WIELE radości.

A który Maluch nie marzy o zwierzątku? Moje Bąki marzą – ja niekoniecznie. Ale takiego psiaka chętnie sama bym przygarnęła.
Że co? Że to prezent dla dziewczynki? BZDURA! A co to, Chłopcy zakupów nie robią? Moi robią;) Czy mi się to podoba, czy nie.. I jestem przekonana ( ba, sprawdziłam nawet ), że z taką zabawką spędzaliby miło czas nawet przez kilka godzin dziennie. 

Kolejny pewniak, który zajmie malucha na dłużej niż 5 minut. Ta tablica dostępna TUTAJ, ale wyszperałam jeszcze jedną, o taką:

Tą, możecie kupić TUTAJ.

Książeczki interaktywne – patrzę, i się zachwycam. Bo to u nas hit, i nie ma znaczenia upływający czas. Tak samo cieszą w trakcie pierwszej Gwiazdki, jak i  przy okazji kolejnych.

A jeżeli sypnie śniegiem – co podobno w tym roku – na Święta- bardzo możliwe;) sprawdzi się taki upominek, z którego korzystać mogą też rodzice.

Gry planszowe, to też ZAWSZE prezent trafiony. I cieszą podwójnie, bo nie tylko pozwalają kreatywnie się bawić, ale też spędzić czas na zabawie z Babcią, czy Mamą.

A teraz SZAŁ. Zabawek drewnianych. Kocham, UWIELBIAM, i Bąki moje kochają:) więc bez zbędnego gadania pokazuję, co można upolować TUTAJ.

Na koniec jeszcze hicior dla małego artysty🙂 Testowaliśmy różne kartonowe zabawki, i ZAWSZE było przy tym mnóstwo zabawy, więc z czystym sumieniem POLECAM
A Wy, gdzie najczęściej kupujecie gwiazdkowe prezenty??

Udostępnij: