Bez kategorii

Spotkanie na szczycie – wspomnienia zatrzymane w kadrze

Okrutnie szybko gna ten czas. I niby jeszcze widzę te wszystkie roześmiane twarze i słyszę śmiech gromadki naszych dzieci, ale kiedy patrzę na kalendarz uświadamiam sobie, że to nasze wyjątkowe spotkanie ginie gdzieś coraz dalej za kolejnymi kartkami. Dobrze, że są zdjęcia. Całe mnóstwo zdjęć, które ZAWSZE pozwolą nam wrócić do tamtych dni. 

O piątkowej integracji pisałam poprzednio. Dziś zaczniemy więc od soboty, bo i w tym dniu SPORO się działo.
Odwiedziła nas Fifi z klubu ANIMANIAK. która w kilka chwil skradła serca wszystkich naszych dzieciaczków. Były wielkie bańki, były zabawy w kąciku dla Dzieci, łowienie rybek ( drobnych upominków) czy balonowe zwierzątka – SZAŁ. Skorzystały nawet “babeczki” z sąsiedniej, urodzinowej imprezy;) Które rozczęstowały między naszymi dzieciakami słodkości w podziękowaniu za balonowe upominki od Fifi.

Później, był czas na podziwianie widoków :

A o godzinie 17, rozpoczęły się warsztaty. Najpierw, przywitaliśmy Kasię Targosz, która opowiedziała nam kilka słów o swojej książce, o tym jak w ogóle wydać książkę ( i, że jest to droga przez mękę;)) . Wspomniała także o tym, jak łączyć pasję i pracę  z macierzyństwem:

A później już, pałeczkę przejęła Honorata, która wszystkich zaskoczyła swoją przemianą;) Z cichej myszki, w KOBIETĘ … ekhm…. nie będę tutaj dopisywać przydomków bo obawiam się, że nie każdy odebrałby moje określenie tak, jak należy. W każdym razie Honorata opowiedziała nam o swojej drodze na szczyt i udowodniła, że w internecie naprawdę są pieniądze. GRUBE PIENIĄDZE!

Prezentacje trochę się przeciągnęły, więc kolejną część przełożyliśmy na niedzielę. daliśmy sobie chwilę na ochłonięcie i po pół godziny, spotkaliśmy się na uroczystej kolacji – ORGANIZACJA PIERWSZA KLASA. No i Menu, które było odpowiednie zarówno dla podniebienia małych pociech, jak i “dinozaurów”;)

A później, kiedy Kościelisko już spało i Dzieci też zbierały siły na nowy dzień, Rodzice dalej się integrowali, przy dźwiękach strun!

Rano wstać było ciężko.. a jeszcze ciężej zebrać wszystkich do wspólnego zdjęcia, choć niedzielna pogoda aż prosiła o to, żeby wyjść przed Reymontówkę.

No i gdy wszyscy już grzecznie ustawili się do zdjęcia – a nie lada to było wyzwanie- dokończyliśmy śniadanie, a później przekazaliśmy pałeczkę Żanecie:By mogła nam opowiedzieć o swoich drewnianych cudach. A później też Asi:

Która dla odmiany inspirowała nas swoimi uszytkami i cudnymi grafikami.

A później przyszedł czas na wykłady motywacyjne, przeprowadzone przez Marzęnę Kopta z Fabryki Szczęśliwości. 

Niewiele z nich skorzystałam, do Feli zaprotestował – a szkoda, bo Marzena mówiła naprawdę BARDZO ciekawie. Mam nadzieję, że to nie nasze ostatnie spotkanie, i jeszcze razem zrobimy coś fajnego.

W godzinach popołudniowych, przyszło nam pożegnać Reymontówkę. I chociaż żal mi było opuszczać to miejsce, myślami już byłam gdzieś indziej.. zostawiłam przecież kawałek “swojego serca” kilkaset kilometrów od Kościeliska.
Ale wrócę tam..  Z PEWNOŚCIĄ:) Bo tęsknię już do tych krajobrazów, i ciepła, którym zostaliśmy ogrzani.

A na koniec, mam jeszcze ważne linki do sponsorów, którzy zechcieli dodatkowo wesprzeć naszą akcję.:

Książki z bajeczkami: https://www.facebook.com/…/ZULA-MOL…/454187024627219
Kalendarze i książki : https://www.facebook.com/pages/AWM/227509100628775?fref=ts
Kosmetyki antybakteryjne: https://www.facebook.com/OsmozaCare?fref=ts
Książki od: http://suplementy-online.sshadee.pl/
Kosmetyki od http://pills-rank.pl/
Kawa w paczkach i ta, którą mieliśmy okazję pić w trakcie spotkania od:https://ziarenko-kawy.pl/
Produkty sojowe od http://polsoja.com.pl/
Mleko i kefiry od http://robico.com.pl/
Lizaki od http://www.infavit.pl/baby.html
Zdrowa żywność od: http://www.straganzdrowia.pl/
Piniata ta od: http://bombowepiniaty.pl/
Bawełniane torby od : http://www.allbag.pl/
Chodaki i kody rabatowe od: https://www.facebook.com/coquishoes
Drewniany domek od: https://www.facebook.com/bambooko.eu?fref=ts
Kalendarz i czapeczka od: https://www.facebook.com/boombomkidsdesign?fref=ts
Książka Kominka od: www.sshadee.uchwycone-chwile.pl
Chrupki, którymi zajadały się Dzieciaki: http://www.tygryski.pl/

DZIĘKUJEMY!!!

Udostępnij: