Bez kategorii

Jak dbać o siebie w trakcie ciąży? KONKURS

Ciąża to taki szczególny czas, kiedy zmienia się nasz sposób myślenia, stajemy się płaczliwe, przemęczone, i chociaż wydawało nam się wcześniej, że znamy siebie jak nikt inny – te 9 kolejnych miesięcy pokaże nam, że nasz umysł,  I NASZE CIAŁO, niejednokrotnie nas zaskoczy. W tym okresie szczególnie ważna jest wyjątkowa pielęgnacja, dzięki której skóra pozostanie gładka a my nawet nie dowiemy się czym są rozstępy. Ciężarna kobieta jednak musi przeprowadzić dokładną selekcję kosmetyków, których będzie używać. W co powinna się zatem zaopatrzyć na okres ciąży oraz kilka kolejnych miesięcy?


Do dziś pamiętam, jak bardzo czekałam na ten prawdziwy, ciążowy brzuszek. Na pierwsze kopniaki, przepychańce.. Odliczałam dni, skreślając kolejne daty w kalendarzu, nie zważając na to, jak bardzo zmienia się moje ciało.
Dopiero, kiedy Mikula był już na tyle duży, że ledwo mieścił się pod moim serduchem, skóra była już tak bardzo napięta, że zaczęła swędzieć. To było grubo po połowie ciąży – TAK. Dopiero wtedy zainteresowałam się dodatkową pielęgnacją.
Oczywiście było już za późno, bo pojawiły się pierwsze rozstępy, których nie udało się zredukować, jednak dzięki stosowaniu kremów- bezpiecznych dla Mamy i Dziecka- nie powstały następne.
5 lat temu, wybór tego rodzaju kosmetyków nie był jeszcze super duży. Pani w aptece nie miała problemów z główkowaniem, podała jeden, JEDYNY jaki miała.
Dziś jest o wiele łatwiej. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych , CUDOWNYCH kosmetyków, takich jak OILAN MAMA


Emolienty Oilan miałam okazję poznać niedługo po porodzie, kiedy okazało się, że Miko ma Atopowe Zapalenie Skóry. Korzystaliśmy chyba ze wszystkich produktów z tej linii – jako JEDYNE nie uczulały mojego Bąka a do tego przynosiły zdumiewające efekty. Polecam je KAŻDEJ Mamie.

Marka Oilan, zrobiła nam niespodziankę, wprowadzając na rynek linię produktów Oilan Mama.  Tak, tak.. coś dla nas;)
Produkty są cztery, i każdy z nich odpowiada za coś innego. Ich codzienne użycie gwarantuje naszej skórze przywrócenie równowagi fizjologicznej dodatkowo wspomagając jej naturalny system ochronny.
Możesz je stosować, nawet jeżeli borykasz się ze skórnymi alergiami. A dodatkowo są zupełnie bezpieczne nie tylko dla Ciebie, ale i dla Dziecka.

Na pewno doskonale Wiesz, jak ważna jest szczególna pielęgnacja Twojej skóry w trakcie ciąży. Chciałabym, żebyś podzieliła się z nami swoimi radami. Oczywiście, nie za darmo:) Mam coś dla Ciebie:

Masz ochotę wypróbować kosmetyki z serii Oilan Mama?

1.Odpowiedz na krótkie pytanie : Jak dbasz/dbalaś o siebie w trakcie ciąży?
2. Pozostaw wraz z komentarzem swojego AKTUALNEGO maila ( to ważne, bo tylko z podanego w komentarzu maila będziesz mogła wysłać adres w razie wygranej)
3.Mocno trzymaj za siebie kciuki;)

Na Wasze odpowiedzi czekam do 20 października, do północy.
Udostępnij: