Bez kategorii

Gdzie kupić ubranka na zimę? + wyniki konkursu z mamnatosposob.pl

Ledwie się jesień zaczęła, a ja już myślę o zimie.. Bo ubranka z zeszłej już za małe, w dodatku Mikula “przyszedł do Gniezna” w rozmiarze 104, więc Feli na zimę w zasadzie przygotowany nie jest wcale.. No, może poza butami, które dostaliśmy od pewnej przemiłej, wirtualnej Cioci. Na szczęście, jak wynika z moich obliczeń, jestem w stanie kupić Bąkom wszystko, czego potrzebują za niewielkie pieniądze – a gdzie?:)

Najbardziej męczy mnie kurteczka, bo ta z ubiegłego roku ma już przykrótkie rękawki. Planowałam przełożyć ten zakup nieco w czasie, ale w Kościelisku pogoda może nam przecież spłatać figla. Wybieramy się więc na łowy – już w czwartek, bo od czwartku OKAZJA.. kurtałki za niespełna cztery dyszki...Pokazuję wam chłopięce, bo dziewczęce to nie moja bajka, ale w ofercie są 😉

http://lidl.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-lidl-06-10-2014,9052/1/

Polujemy też na długie rękawki, których w szafie za mało- Mikula, zaopatrzony przez obie Babcie w przedszkolne fatałaszki – szczęściarz;) Żeby mnie tak ktoś chciał zaopatrzyć;) albo Filka;)
W każdym razie, cena też MEGA dobra, bo 14,99 zł za KOMPLET. Dwie sztuki. Noż kurde pewnie od rana będę stała w okrutnie długiej kolejce, a przy otwarciu sklepu łokciami się przepychała żeby jeszcze trafić w rozmiar. Bo jakość jest nie byle jaka – mieliśmy kilka razy te bluzeczki i przetrzymały dwa pokolenia;)

http://lidl.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-lidl-06-10-2014,9052/1/

Mamy więc kurtałkę za 4 dyszki, do tego dwa dwupaki bluzeczek – 30zł..łącznie 70.. zakładając, że na jednego Bąka przeznaczamy na taką zimową wyprawkę stówkę, wystarczy nam jeszcze na ocieplane portki, albo – prawie – na  butki. Też mieliśmy, nie raz, nie dwa.. a jako, że Mikula w tym roku w buty biedny, to i po nie będę stać w kolejce;)

Lidlowe ciuszki znajdziemy też w wersji dla Maluszka – dresiki za 25 zł, piękne butki za niespełna cztery dyszki – cud, miód, malinki. Bluzy z uszkami, portki na szelkach, bodziaki i… w zasadzie WSZYSTKO, czego nam potrzeba na zimową wyprawkę..

Jeżeli chcecie przejrzeć aktualną ofertę kliknijcie w obrazek:

http://lidl.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-lidl-06-10-2014,9052/1/

Przyjrzyjcie się dokładnie, oceńcie co się Wam podoba, bo jeżeli będziecie dumać dziesięć minut nad koszem z ubrankami, ktoś z pewnością wyrwie je Wam z ręki:) tak to działa  w naszym Lidlu.. i pewnie u Was tak samo?;)

Swoją drogą.. Ciekawa jestem gdzie Wy zaopatrujecie Wasze Dzieci w zimowe ubranka? Jesteście już okupieni?

( WYNIKI KONKURSU z mamnatosposob.pl POJAWIĄ SIĘ DZIŚ – w tym wpisie – W GODZINACH PÓŹNOWIECZORNYCH)
………………………………………………………………………….
EDIT:
Kochani.. długo to trwało, musicie wybaczyć.. ale wysłaliście OGROM zgłoszeń, aż trudno to wszystko zliczyć:) to były nie tylko komentarze, ale również maile:) niektórzy pisali MEGA długie wierszydła – achhh jak ja bym chciała je wszystkie nagrodzić:)
Słuchajcie! Główne nagrody już mamy.. Ale sponsor obiecał, że pomyśli nad jakimiś pocieszankami dla osób, które sama nagrodzę:) dlatego dalej trzymajcie za siebie kciuki, jeżeli Wam się tym razem nie udało, a ja już podaję listę zwycięzców. OD końca;)

Miejsce trzecie a w nagrodę bluza dla dziewczynki, rozmiar 92 – Patrycja Kutrzuba –  za cały WÓR inspirujących haseł!

Miejsce drugie: klocki lego duplo – Weronika Sultz  – za zabawną opowiastkę o pewnym sposobie

Miejsce pierwsze : zestaw książeczek – Sandra Jaglińska za proste hasło, które najbardziej wpadło w oko ( czy w ucho?:)) naszemu sponsorowi:)

Dziewczyny, sprawa BARDZO istotna, wysyłacie maila z danymi z maila, z którego przesyłałyście zgłoszenia. w przeciwnym razie nie biorę wiadomości pod uwagę.
Czekam na maile do niedzieli , ślijcie je na adres: kobieta.z.zawodu@gmail.com

GRATULUJĘ WYGRANYM, i serdecznie dziękuję za CUDOWNE pomysły! 

Udostępnij: