Bez kategorii

(Z)ręczna robota- konkurs z kidsiaki.pl

Raj na ziemi! Ach tak.. taki najprawdziwszy z prawdziwych. Wchodzisz.. i gdziekolwiek nie spojrzysz widzisz SAME CUDA! Bo przecież w raju, cuda się zdarzają..

Pozwól, Czytelniku mój drogi, że “kogoś” Tobie przedstawię.. Marzyłeś o tym wiele razy – ojj marzyłeś, zaglądając do czarodziejskiego pudełeczka, które z dnia na dzień było coraz bardziej ubogie w zapasy wszelakich cudeniek. Nie zdążyłeś jeszcze ich uzupełnić? No i BOSSSKO.. Będziesz miał okazję.. ale o tym później..
Najpierw, przespaceruj się po wnętrzu Kidsiaki.pl ..

Noo.. to teraz możesz zacząć zbierać szczenę z podłogi ! 😉

Już? dasz radę czytać dalej? To daj się ponieść wyobraźni.. otóż pomyśl sobie, że już za tydzień ( 7 dni) możesz wrzucić do swojego magicznego handmade’owego pudełeczka całkiem pokaźny zapas wszelakich dóbr dostępnych w tym właśnie sklepie!

Kochasz szydełko i haft? a może wolisz decoupage? albo kręcą Cię raczej wszelkie akcesoria malarskie czy też wyrób biżuterii? Albo po prostu lubisz się kreatywnie pobawić , wykorzystując przy okazji tryliardy ruchomych oczek, naklejek z pianek i filcu, kolorowych drucików a może elementów do quillingu!

Odpowiedziałeś TAK, na którekolwiek z zadanych pytań? NO BA! Przecież to oczywiste, że mam kreatywnych Czytelników. 😉 No to coś Tobie szepnę na uszko.. wypowiedz magiczne zaklęcie, a SEZAM SIĘ OTWORZY!
Ekhm… ups…Chociaż coś chyba idzie nie tak… achh już wiem… Cuda to może i się zdarzają ale w bajki już nikt nie wierzy. 😉

Potrzebny jest klucz – przecież teraz nigdzie nie da się wejść bez klucza:P (komputery, telefony, wszystko takie jakieś zaszyfrowane, więc i ten sezam…) WIEM! Już wiem co będzie idealnym kluczem, który pozwoli nam całkiem legalnie przekroczyć wrota tego raju. GOTÓW, by poznać wielką tajemnicę?;))

KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS

Przekroczysz bramy czarodziejskiego sklepu Kidsiaki.pl tworząc jakąś (Z)ręczną robotę. Malujesz? Haftujesz? Szyjesz? A może wyklejasz? Albo potrafisz coś upleść czy … zrobić ciekawą kanapkę??? 😉 ( no co.. przecież to też niezwykle (Z)ręczna robota;))  Pokaż nam co potrafisz ! A możesz stać się właścicielem jednego z dwóch “kluczy” o wartości 100 zł każdy:)

Dla tych, co nie wierzą w swoje siły ( achh Leniuszki!!) mamy dwa kolejne “klucze”.. Ale o tym poczytacie o tutaj (KLIK)

Regulamin
1.Zrób zdjęcie (Z)ręcznej roboty (tematyka dowolna) i prześlij je na maila kobieta.z.zawodu@gmail.com wraz z imieniem i nazwiskiem a także opisem fotografii
2.Będzie nam miło, jeśli polubisz profil ZawódKobieta i Kidsiaki na fb.
3.Podwójnie miło będzie mi, jeśli dodasz mojego bloga do obserwowanych;)
4.Przesyłając zdjęcie oświadczasz, że jesteś jego  właścicielem oraz zgadzasz się na  wykorzystanie swojej fotki zarówno na blogu zawodkobieta.blogspot.com jak i na fanpage organizatorów konkursu.
5.Konkurs trwa od 20.03.2014-27.03.2014 roku.
6.Do wygrania są dwa bony na zakupy w sklepie Kidsiaki.pl o wartości 100 zł każdy ( zwycięskie zdjęcia zostaną wybrane przez sponsora nagród)
7.Dodatkowo, zostaną przyznane dwie kolejne nagrody w postaci bonów do sklepu Kidsiaki.pl  w wysokości 50 zł każdy, rozlosowane wśród wszystkich uczestników konkursu na fb, którzy spełnią jego zasady.

WSZYSTKO JASNE?:) NO JAK NIE, JAK TAK! No to do roboty.. (Z)ręcznej roboty;)
POWODZENIA!

Udostępnij: