Bez kategorii

Share week – MyWay poleca ;)

W blogosferze aż dudni od share week’owego tygodnia i gdzie bym nie zajrzała powstają listy ulubionych blogasków, które warto polecić.. I ja gorsza nie będę;) chociaż już dzieliłam się z Wami kiedyś swoimi typami.. listę czas uzupełnić. Kto ciekaw, niech czyta 😉

U mnie nie będzie “miejscówek”. Nie wystawiam ocen żadnemu blogowi bo każdy cenię równorzędnie.. Ani kolejności alfabetycznej nie zachowam, ani nie będę kierowała żadną inną, obraną taktyką. Po prostu PODZIELĘ się moimi typami;)

MamaKubusia– bo i pisać pięknie potrafi, i cieszyć się swoją pasją, chociaż większość czasu poświęca Kubulkowi. Polubiłam od pierwszego wpisu – choć poznałam “blogowo” dopiero po dwóch miesiącach Jej działania:) Czasami zamienimy ze sobą kilka słów.. MA SIŁĘ:) MOC WIELKĄ i chociaż zadziorna z Niej Babeczka to mogłaby “zagłaskać”, tak ciepłe ma serducho:) UWIELBIAM. Bywam  u Niej po kilka razy dziennie oczekując nowego wpisu 🙂 Jest już “częścią mojej Rodziny”:) Bo regularnie wspominam o tej Dzielnej Mamie i Małym Rycerzu Kubusiu kiedy rozmawiam z najbliższymi;) I niech no ktoś tylko spróbuję “na Nią splunąć”… Zaszyję dziób własnoręcznie!

Przewijak –  Babo! Wróżę Tobie sukces:) Trafiłam do niej chyba właśnie od MamyKubusia:) Nie zakochałam się w blogasku od razu:P (Wybacz Aniu moją szczerość;)) ale z każdym wpisem robiło się ciekawiej. Podziwiam za odwagę, i za to lekkie pióro:) Jesteś Wielka! NO MÓWIĘ TOBIE Z RĘKĄ NA SERDUCHU:) Głowa pełna pomysłów!I ta…. “siła rażenia”:) hehe:) POLECAM SZCZERZE ALE… OSTRZEGAM.. wchodzicie tam na własną odpowiedzialność. Grozi zaczytaniem i niemożliwością odejścia od komputera do czasu, aż nie przejrzycie wszystkiego od deski do deski:)


ZnaczkiJakRobaczki – Mądra, ciepła, wrażliwa Kobietka, która często wzrusza mnie do łez, a innym razem zmusza wręcz do ćwiczeń mięśni brzucha w trakcie głośnego śmiechu. To widać, że pisanie jest dla NIej wielką przyjemnością. Często porusza tematy ważne.. nawet takie, o których sama boję się mówić..taaaaaa… Wierzcie mi, że są rzeczy, których BARDZO SIĘ BOJĘ. Zajrzyjcie jeśli jeszcze nie znacie, bo naprawdę warto.

MatkaPrezesa – NAjbardziej cenię za ciętą ripostę i za życiową mądrość, którą nosi w sobie. Silny charakter, wyróżnia się na tle szaraczków. I fajny jest ten Jej “kawałek podłogi”.

Pozostając przy kategorii parentingowej muszę dopisać jeszcze KlockaIKredkę , ale nie powiem nic więcej bo na moim blogasku powstał ku czci Agnieszki specjalny wpis chwalebny 😉 (KLIK) 
No i nie mogę zapomnieć o Makóweczkach.. Ale Marlenę zna już cały świat;) W końcu jest “bolidem”:P

A jak mam dość DZIECIOWEGO świata to lecę “popływać” u MalvinyPE –  fajna, konkretna lektura, i choć odkryłam ją dopiero niedawno – w dodatku z pomocą Szanownego Pana Kominka – to jestem wierną fanką i z miejsca dodałam do ulubionych:)

Aaa… No jak mogłam zapomnieć??  PotworyWózkowe. Znam tylko z blogowego światka ale UWIELBIAM i liczę na to, że kiedyś uda mi się uścisnąć dłoń Kobietce, która ma w sobie tyle mądrości:) Lubię Jej kontrowersje i to, że każdy temat jest w stu procentach przemyślany. To dobra lektura nie tylko dla Matul  – bo nie jest to blog typowo parentingowy.

Noo.. a Wy, moi Drodzy… pokusiliście się już o stworzenie swojej listy?:) dajcie znać które blogi najchętniej czytacie, a najlepiej przygotujcie własną notkę a później podlinkujcie.. o TUTAJ.. Bawcie się dobrze;)

Udostępnij: