Bez kategorii

Postęp – dlaczego warto kupować obuwie profilaktyczne?

Nigdy tego nie lubiłam.. chociaż nie.. w zasadzie zeznałam nieprawdę:) Bo jeszcze zanim Bąki przyszły na świat, kolekcjonowałam te maleńkie buciki nagminnie. W krótkim czasie pojawiło się tyyle par, że musieliby nosić codziennie inną, by zdążyć choć przez chwilę mieć je wszystkie na swoich maleńkich stópkach. Aż wreszcie nadszedł czas (achh zbyt szybko no!) , kiedy zaczęli wyrażać swoje niezadowolenie z bucioreksów- bo tam ugniatały, albo kolor nie ten a innym razem zamiast tygryska były auta. Koszmar podczas kupowania butków trwa do dziś, i jestem ogromnie wdzięczna firmie Postęp za to, że odrobinę mnie odciążyła i jednorazowo pozbawiła tego przykrego obowiązku;)


Dokładnie w takich buciorkach jak na zdjęciu powyżej Feli uczył się chodzić. Postęp!Rewelacyjna marka. Skórka, obuwie profilaktyczne, wygodne, utrzymuje nóżkę w odpowiedniej pozycji. A przecież te pierwsze kroki dla Małego Bąka to nie lada wyzwanie. NIe wiem czy to zasługa bucików, czy też po prostu Feli był na tyle ambitny, że śmigał jak stary jeszcze zanim skończył 10 mcy. Jednak żal mi było tych butków.. Dlatego BARDZO ucieszyłam się, gdy dostałam przemiłego maila potwierdzającego bucikową współpracę:)
No i po kilku dniach, zawitały do nas nowe bucioreksy.. Cud, miód, malinki!

W naszym przypadku obie pary granatowe -ale to szczegół;) bo są tak samo piękne jak te na zdjęciu powyżej i niech no mi ktoś powie,że to nie prawda;) Wiecie, że są kary za składania fałszywych zeznań?;)

No ale.. do rzeczy… paczuszkę odebrała sąsiadka.. w dodatku z parteru więc wtachałam ją na trzecie piętro samodzielnie nie spoglądając na nadawcę i ZUPEŁNIE NIE MIAŁAM pojęcia cóż to takiego, bo wprawdzie bucików się spodziewałam ale… Wydawało mi się, że zawartość opakowania jest lekka jak PIÓRKO! Nie no.. co ja plotę! Toć ona była lekka jak piórko. Przez chwilę nawet pomyślałam, że może ktoś postanowił sobie ze mnie zażartować? i wysłał puste pudełko albo… pełne styropaniu;)

No ale długo się zastanawiać nie musiałam, bo Bąki natychmiast po wejściu do domu rozszarpały pakunek i już po kilku chwilach każdy paradował w nowych buciorkach. Ja – jako Matula  – jestem zachwycona przede wszystkim designem(!) Ale jaram się też faktem, że butki mają specjalne wkładki, które pozwalają uniknąć problemu płaskostopia , a stosuje się je także w przypadku koślawości stópek.

Czy Wy wiecie, Matule, jak ważny jest fakt odpowiedniego doboru obuwia? Bo nie chodzi tylko o to, że nabawimy się odcisków a stopa będzie zmęczona. Źle dobrane obuwie, to groźne następstwa, takie jak PŁASKOSTOPIE, BÓLE STAWÓW, WADY KRĘGOSŁUPA i wiele innych.
Bucioreksy firmy Postęp to najlepszy z możliwych wyborów. Bo i wygląd mają nieszablonowy, i wykonane są z naturalnych materiałów ( skórka) , i Bąki mogą śmigać w nich godzinami a i tak mają wrażenie, że na girce nie ma NIC.. Są leciutkie jak piórko(!) Plus ta główna, najważniejsza chyba cecha – są PROFILAKTYCZNE(!)

NO i jak tu nie zaufać producentowi, który trwa na rynku już grubo ponad 20 lat!! Toć to prawie tyle, ile żyję na tym świecie(!) 😉 no.. nie wnikajmy może w szczegóły;) w każdym razie.. Jestem marce Postęp ogromnie wdzięczna i z przyjemnością polecam bucioreksy każdej Matuli.. Chcecie zobaczyć cóż możecie u nich nabyć ? a proszę bardzo! nacieszcie oko:)

Oczywiście to jedynie niewielki ułamek oferty, która jest ZNACZNIE BOGATSZA. Te buciki NAPRAWDĘ są WARTE SWOJEJ CENY:)

A swoją drogą.. powiedzcie Matule.. jak u Was wygląda zakup bucików? Mierzycie nóżkę w domku? czy nakładacie buciki w sklepie by sprawdzić czy pasują? a może kupujecie przez internet?

Udostępnij: