Bez kategorii

Straszne zabawki

Wczoraj pokazałam Wam na blogowym fanpage poniższe zdjęcie. Nie miałam pojęcia, że wzbudzi w Was tyle skrajnych emocji. Fanów tych laleczek jest tyle samo co osób, które uważają że są brzydkie, czy straszne.. Ja należę do tej drugiej grupy..

Monster High. Starsze Dziewczynki szaleją na ich punkcie i skrzętnie zbierają do skarbonki każdy grosik, by móc kupić kolejną – do kolekcji. Szczerze przyznam, że nie wiem, na czym polega ich fenomen? Może chodzi po prostu o to, że są “sławne”.. Bo to co znane wszystkim, jest zwykle najbardziej pożądane. Nie podobają mi się.. chociaż prawie jedyne co względem nich czuję to OBOJĘTNOŚĆ. Ale gdyby moje Dziecko kiedyś poprosiło o taką lalę, próbowałabym je zniechęcić do jej zakupu.
Kolorowe? OK.. jedyne z czym się zgadzam.. znacznie jednak nad interpretują obraz rzeczywistości..
A Wasze zdania, również są podzielone.. o .. zobaczcie sami:

( Dla zainteresowanych, całośc dyskusji tutaj: KLIK)
Podkręcona tematyką “strasznych” zabawek postanowiłam przyjrzeć się bliżej temu tematowi i… to co znalazłam wyprowadziło mnie z równowagi.. Czy rodzice naprawdę kupują takie zabawki swoim dzieciom? w jakim celu?? Bo nie sądzę, by miały one jakąś wartość… ekhm.. edukacyjną? Strach się bać… tyle powiem.. a Was zapraszam na małą “wystawę”.. (wszystkie zdjęcia znalezione w sieci)

Cóż no.. chyba nie potrzebuję już więcej dowodów na to, że lalki MonsterHigh wcale nie są takie straszne:) Mimo to jednak, dalej nie mam ochoty “gościć ich pod swoim dachem”.

A Wy.. co macie do powiedzenia w tym temacie??

Udostępnij: