Bez kategorii

Psssstryknij i wywołaj – pstrykamy.pl

Achhh gdyby tak móc zatrzymać chwilę.. Chwycić ją w dłoń i zamknąć w niej, a później włożyć gdzieś pomiędzy kartki ulubionej książki i cieszyć się nią zawsze, gdy po nią sięgniemy. Wymalować jej obraz na kartce papieru i wracać pamięcią do tej najbardziej wyjątkowej tak często, jak tyko zechcemy.. Pssstryknij sobie tą chwilę.. a później “wymaluj” i podziel się nią z najbliższymi.. Już.. teraz.. w kilka chwil.. bo nie ma nic prostszego..

źródło

Nastały czasy, w których to coraz rzadziej sięgamy po profesjonalny aparat, by uwiecznić nim ważne momenty. Coś niezwykłego może przecież przydarzyć się w każdej chwili.. Chcemy ją zatrzymać, zapisać na kartach pamięci, sięgamy więc po telefon.. Psssstrykamy zdjęcia, wielokrotnie później do nich wracając..

I właśnie dla nas.. dla maniaków mniej profesjonalnej fotografii, takiej typowo telefonicznej, która powstaje pod wpływem chwili zaistniała CIEKAWA APLIKACJA..

Masz smartfona? No ba.. bankowo;) A Androida, to on posiada? Jak bum cyk! To wbijasz sobie O TUTAJ..Pobierasz to i owo, i zaczynasz zabawę.
Serio? Serio, serio..  Jak zainstalujesz, uruchamiasz aplikację – mega prosta w obsłudze. A później już tylko przebierasz, wybierasz fotencje, które określiłabyś samymi och(ami) i ach(ami).. Później zakładasz konto, dodajesz adresy do wysyłki, i doładowujesz środki. Finito.. Jak zapłacisz, fotencje lecą do “wszystkich świętych”.
Proste? Jak budowa cepa! Format najbardziej popularny, bo 10×15 i chociaż pierwsze zamówienie potrwa nieco dłużej, to za drugim razem załatwisz wszystko w mniej niż pół minuty.

Znów zadzwoni Babcia.. Wytęskniona za Wnusiem do granic możliwości.. a Ty jej opowiadasz, jakie to miny przeurocze robi Twój Bąk gdy z nią rozmawia.. i że podskoczyć już potrafi, że maluje farbami niczym Picasso.. A jej mało.. CIĄGLE MAŁO, bo ona by chciała to zobaczyć,a nie słuchać tylko..

Zrób więc Babuni niespodziankę.. Wskocz na pstrykamy.pl  i wybierz co trzeba.. Fotencje drukną się raz dwa, i już za kilka dni sobie Babcia Wnusia “wyściska”;) Nie ma prostszej metody.. NIE MA BARDZIEJ WYGODNEJ.. Nie potrzebujesz komputera, aparatu, tysięcy kabli, pendriv’ewów. Nie musisz iść do fotografa, zanosić, odbierać.. NIE! Pstrykamy.pl to full serwis, dzięki któremu z pomocą sprytnej aplikacji zrobisz wszystko w pięć minut, bez wychodzenia z domu.. a zdjęcia przyfruną do Babuni pocztą.. Koszty pakowania i wysyłki wliczone są w opłatę za fotencje.

Chcecie wypróbować?:) Tak zupełnie bezpłatnie:) No to mam dla Was GRATKĘ.. Będzie rozdawajka na fejsiuniu 😉 Łatwizna, jak zwykle.. tu polubić, tam udostępnić, kciukaska podnieść do góry.. a później już tylko czekać.. na szczęście;) bądźcie na bieżąco.. bo nadchodzi pssstrykanko🙂

Udostępnij: