Bez kategorii

KidsHits – Disney Rulles ;)

Nie przepadam za małymi Kobietkami skąpanymi w różu od stópek po głowę.. Chłopiec “obwieszony” nadrukami na ciuszkach to też słaba wersja choinki.. Ale taka Myszka Minnie czy Mickey jako subtelny dodatek, jest miłą odmianą i nie ma nic wspólnego z kiczem. Gdzie szukać takich ubranek? 


Wiem, że niecierpliwie czekacie, aż ogłoszę wyniki naszej rozdawajki, którą miałam przyjemność zorganizować z KidsHits. Ojj wielu Was spróbowało swych sił.. I nie ma w tym nic dziwnego, bo oferta KidsHits zachwyca chyba każdą Matulę.. Ba… Każdego Dziecia też:) Bo moje Bąki piszczały na widok tych wszystkich bajkowych postaci.
Czego tam nie ma? Same wspaniałości.. począwszy od bielizny:

poprzez bluzeczki i bluzy:

po piżamki:

dresy:

i całe mnóstwo innych wspaniałości, które zobaczyć możecie bezpośrednio na stronie KidsHits.
Wygodne zakupy – sprzed ekranu monitora – przystępne ceny.. Doskonała jakość i to, co Tygryski lubią najbardziej:) Taaaaak.. Bajeczki:)
Każdy poranny “maratończyk”, który zrzuca rano ulubioną piżamkę po to, żeby pośmigać po mieszkaniu tak, jak Bozia dała ( z gołym dupalem) z przyjemnością zamiast odbębniać kolejne “zawody”,  wskoczy w dres ze Spidermanem albo grzecznie założy bluzeczkę z Minnie. 😉  (Achhh powiem Wam w zaufaniu, że mam nadzieję, że Babunia da się namówić na kwietniowo urodzinowy prezent dla Mikuli w postaci Spidermanowego dresiku ze zdjęcia powyżej;) )

No to co?? Zapraszam Was kochani na stronkę KidsHits, bo jest w czym wybierać.. a żeby już nie przedłużać poproszę o fanfary….
Noo…. powiedzmy, że coś tam słyszę gdzieś w tle.. wyobraźnia działa? No to dajemy..
Pidżamkę dla Córeczki, zgarnia Anna Jurga…
A w męskiej wersji nocnej bielizny zaśnie już niedługo Synek Joanny Macieszewskiej…
Gratuluję Paniom:) i proszę o adresy na kobieta.z.zawodu@gmail.com

Pamiętajcie koniecznie o tym, by dane do wysyłki nagrody podesłać z maila, które podawałyście w zgłoszeniu konkursowym:)

Z ogłoszeń parafialnych to wszystko na dziś.. ale mam dodatkowe pytanie, za dziesięć punktów:)
Pozwalacie Dzieciom chodzić w “bajkowych” ubrankach?:) Lubicie takie motywy? Czy nie przepadacie?

Udostępnij: