Bez kategorii

Dla Babci i Dziadka- Konkurs z pixbook.pl

Mam szczęście… i ja, i moje Bąki… Oni – bo mają cudownych Dziadków.. Ja.. bo mam wyjątkowych Rodziców:)

Mawiają, że Rodzice są po to, aby wychowywać… Dziadkowie natomiast,  mają ten przywilej, że wolno im swoje Wnuki ROZPIESZCZAĆ.
Nie mogę narzekać.. Zawsze byli wyrozumiali.. Nie wtrącali się, nie narzucali swojego zdania.. Po prostu byli.. i są:) 

Każde spotkanie Bąków z Dziadkami obfituje w mnóstwo pozytywnych wrażeń.. są chichrańce, przytulańce, Dziadziusiowi można pogrzebać w talerzu i sączyć herbatę z jednej szklanki.. Babcia, zamieni się w konika, i można się na Nią wspinać, jak na Kilimandżaro a kiedy trzeba, stanie się też na chwilę lokomotywą.
Są pierwsi, kiedy Mikula choruje – bo trzeba zawieźć Bąka do lekarza.. U Babci można grzebać łapkami w farbie, i nawet jeśli brudne będzie wszystko dookoła, Ona po prostu posprząta, bez słowa..
Z Dziadziusiem najfajniej się koloruje… bo tylko On potrafi namalować prawdziwego smoka. Z Babcią można skakać w kałużach, a Dziadzia posadzi na kombajnie i zrobi przejażdżkę traktorem albo kulig..
Za Dziadkami najpiękniej się tęskni…i najcudowniej do Nich wraca..

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Już niebawem Ich dzień… Jedyny taki w roku. Wnuczęta pobiegną do Nich z wierszykami i upominkami…
Jaki jest najlepszy? Taki, który będzie przypominał wszystkie piękne chwile..

FOTOKALENDARZ.. Wykonany pod zamówienie, z dowolną ilością uchwyconych wspomnień.. Do tego teksty, i dedykacje oznaczone przez nas.. Można dodać własne Święta, zaznaczyć najważniejsze daty.. a całość wykonania jest dziecinnie prosta, dzięki aplikacji na stronie pixbook.pl .
NIEWYGÓROWANA cena, i szybka dostawa sprawiają, że na zakup takiego prezentu może pozwolić sobie KAŻDY, i nawet wtedy, kiedy czasu zostało już niewiele.
Zabawa w projektanta naprawdę nie jest trudna:) Nie wierzysz? KLIKNIJ!  Zaraz się przekonasz:)

A my, mamy dla Was niespodziankę:) pixbook.pl funduje kalendarz w formacie A3 z 13 kartami (12 miesięcy+okładka) dla jednego szczęśliwca, który spełni wymagania konkursu i zostanie wylosowany:)
ZAPRASZAMY DO ZABAWY:) KLIK

A jacy są Dziadkowie Wasi, i Waszych Bąków? 🙂

Udostępnij: