Bez kategorii

CANCA, Kolorowe ryzyko – KSZTAŁTuje wyobraźnię

W życiu każdego Bąka przychodzi czas na fascynację pewnymi rzeczami..Jeden będzie zbieraczem dinozaurów, drugi wymieni wszystkie marki aut a trzeci będzie tworzył dzieła na kartkach papieru na miarę słynnych malarzy. Mikulę też dopadł ten stan… Zakochany jest po uszy we wszystkim , czemu można nadać nazwę poszczególnych kształtów.. 

Od pewnego czasu na niebie świeci KOŁO ( bo skoro GWIAZDA jest nocą to…?) Szklanki mamy stożkowe, więc nalewam Mu sok w TRÓJKĄTY.. W KWADRACIE trzyma zabawki, a Jego Mamucie krzesełko z IKEA “rozbiera” na części  pierwsze stwierdzając, że Jego szanowne cztery litery zasiadają zwykle na czterech TRÓJKĄTACH,  jednym KWADRACIE i  czterech PROSTOKĄTACH..  

Zaraźliwa jest ta miłość, bo kiedy któryś z Bąków znów “prosi ” o picie:

(Mamuś pić… daj pić..
idę, nalewam, przynoszę..
Mamusiu kiełbasę. ugrzej
idę, grzeję, przynoszę
Mamuniu daj jeszcze bułeczkę
A proszę to gdzie?
Aaa – otwiera paszczę – zobacz, powinno być gdzieś tam na języku, na pewno znajdziesz..)

odruchowo jakoś nakazuję  : przynieś mi swój TRÓJKĄT..  brr… What are You talking about? Trzeba było dać ujście wielkiemu zainteresowaniu;)
I stało się.. canca.pl  moje wybawienie (!) Kolory.. i te KSZTAŁTY.. DUŻO.. BARDZO DUŻO.. Kolorowe ryzyko, które KSZTAŁTuje wyobraźnię.. 


Grać można na różne sposoby ale wcześniej… jest MEGA zabawa przy samym przygotowaniu kafelków z KOŁAMI, KWADRATAMI, TRÓJKĄTAMI i … achhh…. 

a później, też MEGA FRAJDA.. robimy pociągi, rozdzielamy kształtami… układamy jak domino – dobierając kształt lub kolor.. Grać można – podobno – na 10 sposobów.. ale myśmy obmyślili przynajmniej 3 inne:)

Na stronie producenta (KLIK) można poznać szczegóły zabawy.. tej “książkowej”.. zapisanej w instrukcji.. My gramy intuicyjnie – póki co, i świetnie się przy tym bawimy:)
Oczywiście nie może zabraknąć też zabawy typu :
losujemy kształt .. czerwone koło.. czerwone jak.. serduszko.. okrągłe jak.. hulahop:) Póki co Mikula nie wpadł jeszcze na to, że to kółko z dziurką:) i całe szczęście bo pewno zasypałby mnie potokiem słów z pytaniami :”dlaczego”, “a po co”, “a dlaczego tak”.. bo ja już i tak mam czasami chęć powiedzieć : ZAMKNIJ DZIÓB 🙂

Polecam z całego serducha, bo o ile pokażemy Bąkowi jak można się tym cudem bawić, będziemy Go mieli z głowy na najbliższe godziny… Wzmianki o produktach CANCA pojawiały się nie raz w prasie .. i właśnie któryś z miesięczników dla Mam nakierował mnie na ich stronkę.. Cała oferta cudowności na stronie producenta, który daje możliwość zakupu w wirtualnym sklepie (KLIK)  .. Zajrzyjcie, bo po pierwsze- POLSKI , DOBRY PRODUKT.. a po drugie.. Canca powstała z inicjatywy dwóch Tatusiów:) 
Jak widzicie nie jestem zupełnie na NIE, jeśli chodzi o tą brzydszą płeć 😛

Ciekawa jestem jak jest z Waszymi Bąkami.. mają jakieś pasje, o których ciągle myślą?:)

Udostępnij: