Bez kategorii

W czym się nosimy? Turkus, traktorek i HonsiuMisiu

Wygoda na pierwszym miejscu. Pisałam już o tym poprzednio, napiszę jeszcze nie raz.. Są marki, które oferują Bąkom ciuszki zarówno modne, jak i wygodne.. Mamy swoje ulubione.. i stale odkrywamy nowe.. A dziś głównie o naszym nowym odkryciu – brylancik 🙂

honsiumisiu

Nie należę do Matul, którym w głowie się przewraca na punkcie łaszków for kids a ich Dzieć nosi na dupolu tylko te markowe. NIE!
Prawda jest taka, że zwyczajnie mnie NIE STAĆ na wyławianie “perełek” i topienie  kasy w takie “pierdoły”. No tak – PIERDOŁY! Bo jak mam zapłacić za bluzeczkę stówkę albo ( o zgrozo ) dwie (!) to wolę pójść do lumpka i obkupić Dziecia na cały sezon.
“Nosimy się w sieciówkach” – a no tak! Kochamy NEXT’a, Marks&Spencer, Primark’a. Łowimy w H&M i Reserved a jak się trafi okazja to i do Biedronki albo do Pepco zajrzymy. Rzadko bywa u nas “Adaś” a NIKE kojarzy mi się raczej z literacką nagrodą.
NIE STAĆ MNIE na światowe marki ! Ale moje Bąki mają ciuszków więcej niż ja i moja Mama razem wzięte.
Prawda jest jednak taka, że Chłopaki rosną. Zmieniają rozmiar w zawrotnym tempie i czasami bardzo często sięgam do portfela, żeby uzupełnić ich garderobę- wszystko razy dwa.. To dopiero “ból” 🙂
Choć jestem fanką popularnych sieciówek, doceniam także potencjał Polskich Marek.. tych, które są już znane nie tylko w Polsce, ale i tych ( szczególnie zresztą ) , które w zasadzie dopiero raczkują.
Przypadkiem trafiłam do HonsiuMisiu. Szukałam czegoś “wyjściowego” , ale jednocześnie MEGA wygodnego dla Fila. Wprawdzie nigdy nie kręciły mnie specjalnie żadne dupozwisy, ale jeden komplecik szczególnie mi się spodobał..

HonsiuMisiu

Napisałam do HonsiuMisiu:) Zapytałam o ceny.. Sprawa jednak ważna.. a handmade kosztuje.. Zaskoczenie – pozytywne 🙂 Ceny prawie jak w sieciówkach, a jakość nieporównywalna. Zamawiamy- zdecydowałam. Ale autko nieeee… Mamy fazę na traktorki.. Można? Pewno, że można, wszystko można:) A ściągacze? Nie lubię takich surowych wykończeń.Da się? No jak się nie da, jak się da:) A gdyby tak jeszcze… Litera “F” na pleckach.. taka mini personalizacja.. 🙂 A pewno! Będzie..
Szyje HonsiuMisiu.. mail za mailem, bo o coś dopytać trzeba. A może tu taki kolorek, a ściągacz jednak inny? A może przy rękawkach wykończyć jak przy spodniach? Ojj pracowała moja wyobraźnia i doczekać się nie mogłam aż zobaczę to nasze cudeńko:) Czekać długo nie musiałam, bo w trzy dni od momentu zamówienia komplecik był gotowy:)

honsiu misiu

Dotarł kilka dni później.. Cudowna, mięsista bawełna. Mięciutkie to wszystko,że tylko się przytulać:) Achhh:) Wiedziałam, że i Fil będzie zachwycony:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HonsiuMisiowe ubranka to prawdziwe perełki. Fil już kilka razy zaliczyl glebę w tych portkach, a dalej są jak nowe. Mega mięciutkie, wyjątkowo wygodne, i bombastycznie się prezentują na małym dupolu. 🙂 Widać, że Pani HonsiuMisiowa;) to pasjonatka, a szycie nie jest dla Niej tylko sposobem na dorobienie. Zadbała o każdy najmniejszy szczegół. I przyznaję, że po raz pierwszy jestem TAK BARDZO zadowolona z zamówienia:)
Chcecie więcej? Koniecznie zajrzyjcie na profil HonsiuMisiu na fb.  Czekają tam też na Was ubranka dla Księżniczek.. 🙂

A w czym się noszą Wasze Bączki?:)

Udostępnij: