Bez kategorii

Versatile Blogger Award – bo jest 7 rzeczy, których o mnie nie wiecie

Nominacje.. ojjjj nie cierpię tego, i Kubusiową Mamusię najchętniej bym za nią UDUSIŁA po prostu. Ale tego nie zrobię – bo sentymentem ją darzę:) Bo taka podobna, choć inna zupełnie.. Bo tak samo ją życie doświadcza:) Różne bajki, dwa światy.. ale jest i to “spoiwo”:) 

Tak sobie myślę.. kiedy to ja ostatnio u spowiedzi byłam.. Święta tuż tuż ale… nie pamiętam? a teraz tutaj , przed Wami, mam jawnie wszystkie grzechy wyznawać?:)
no ale mus to mus:) 

1.Nie mówię KOCHAM..NIKOMU, poza moimi Chłopcami. Od Dziecka czułam, jak bardzo jestem kochana.. – choć nie często słyszałam te słowa. Rodziców mam wyjątkowych – kto czasami do nas zagląda , wie coś na ten temat:) Cudownych też miałam Dziadków. Mimo to, nie potrafię.. nie mam potrzeby… niewiele jest osób, które “zasłużą” na mój uścisk.. a na magiczne słowo- zaledwie garstka..

2. Ktoś – w dzieciństwie – BARDZO mnie skrzywdził…i chociaż WYBACZYŁAM, to dalej o tym pamiętam 🙁

3. Nie ufam Facetom.. nie zaufam , i już.. Nie wierzę już w małżeństwo, w miłość dozgonną.. NIE WIERZĘ

4.Mam stopę jak YETI:D No … kupuję buty wyłącznie w Deichmannie 🙂 o rozmiar 42 nie tak łatwo z “zwykłym” sklepie;)

5. Od kilku lat działam charytatywnie.. na własne życzenie, i z własnej inicjatywy:) Organizuję pikniki Rodzinne, baliki dla Dzieci, wakacyjne warsztaty:) Założyłam nawet zespół.. BeHappy —> KLIK

6. Czasami żyję z dnia na dzień, myśląc jedynie o tym, co będzie jutro , a nie za miesiąc. Zdarza mi się podejmować pochopne decyzje, których czasem żałuję.

7. Przeżywam thrillery tak bardzo, że w trakcie kinowego seansu mam mdłości ze strachu i połowę filmu spędzam zakryta kurtką:D taaa… szkoda na bilet, co?;)

Oczywiście również nominuję 7 blogów.. ale później:) będzie EDIT:)

Udostępnij: