Bez kategorii

A dzisiaj tak o niczym..:D

No i mamy post BEZ PRZESŁANIA 😉 Bez tematu głównego, wzruszeń, radości, wspomnień też w sumie;) o takie tam rypcium pypcium 🙂

Piszę… bo mi tęskno.. za tym moim wirtualnym światkiem.. a czas ucieka jak szalony – to mój ostatni wolny weekend przed Świętami, więc wykorzystuję MAKSYMALNIE 😉

Ostatnio dozuję ostrożnie wszelkie wyjścia, atrakcje, ZAKUPY.. a no.. skąpię dość ostro;) Na tyle, że nawet mojemu Mikołajowi to weszło w krew chyba bo dziś w sklepie taka sytuacja:

– Mimiś.. ale dzisiaj tylko oglądamy, dobrze? poszukasz sobie tutaj jedną, jedyną zabaweczkę, którą Mikołaj postara się Tobie przynieść pod choinkę, ok? JEDNĄ. Dziś NIE KUPUJEMY, dzisiaj TYLKO OGLĄDAMY

Dzieć wzruszył ramionkami, obejrzał milion zabawek i stwierdził – Mamusiu.. a czy jeżeli wybiorę sobie kuchnię, taką żebym mógł Tobie na niby robić co rano cappucino  i bajkowe obiadki gotować, to czy On będzie miał na to pieniążki?

– Tak Skarbie.. myślę, że byłeś w tym roku na tyle grzeczny i pomocny, że na pewno Św. Pan przyniesie Tobie taką kuchnię

 Nie planowałam takiego wydatku.. 150 zł.. no dobra.. ale przecież jest jeszcze Fil.. przygotowanie Wigilijnej wieczerzy i sam zakup choinki nawet – Pan Tata nie oddał więc “buduję dom na nowo”. Mimo to pomyślałam, że jeśli posiedzę ze dwie noce, to za teksty pod pozycjonowanie będę mogła sobie na taki wydatek pozwolić:) zakodowałam. ale tak mi się jakoś na sercu ciepło zrobiło, że chciałam Mu chociaż kupić książeczkę z naklejkami za dwa zł- kocha je. Oglądam, przeglądam, która będzie najfajniejsza, a Miko skwitował:

-MAmuś.. ale Ty pamiętaj.. Dzisiaj NIE KUPUJEMY.. dzisiaj TYLKO OGLĄDAMY:)
Ehhh, kocham tego Łobuza nad życie:)

Wczoraj spotkanie z przeszłością – tak , tak.. znajomi ze studiów.. to już ładnych kilka lat.. opowiem Wam więcej – ale jutro.
Dzisiaj wycieczka do centrum handlowego po kurteczkę dla Mikuli – Jesuuu czy naprawdę kawałek materiału musi tyle kosztować?
A jutro… na jutro też mam plan:D ale jaki, na razie nie powiem:)

Wiem, wiem, krótko i od rzeczy;) ale obiecuję poprawę.. bądźcie cierpliwi:) Bo Matkas ma urlop – tak długi -po raz pierwszy od 8 mcy;)
A z okazji jutrzejszego Dnia Pluszowego Misia tulę wszystkich razem i każdego z osobna..
Mam dziś WYJĄTKOWO DOBRY NASTRÓJ:) i chętnie się nim podzielę;) do następnego;)

aaaa…. Mikula DressYouUp’owy;) bo czasem Babcia coś za sponsoruje;) Wielbiciel traktorków, TRAKTOROWY w pełni;)

Udostępnij: