Bez kategorii

Za co kocham jesień – Konkurs

Wychowałam się na wsi.. Kiedy byłam małą Dziewczynką czułam się z tego powodu odrzucona.. Z zazdrością słuchałam opowieści koleżanek i kolegów z klasy o wakacyjnych wyprawach, zbieraniu muszelek, o górskich szlakach.. Ja nigdy nie wyjechałam z Rodzicami na wspólne wakacje.. I dopiero po latach zrozumiałam jak wielkie miałam szczęście, że moje miejsce było właśnie tutaj.. wśród drzew, pól, nieopodal lasów.. Tu, gdzie nawet skowronek śpiewał TYLKO dla mnie..

Czarodziejskie to miejsce.. Niczym z baśni o tysiącu i jednej nocy.. Ten sad , który zawsze był dla mnie jak zaczarowany ogród.. Ganek,  z którego rodzinnie obserwowaliśmy deszcz meteorytów. Łąka tuż obok domu, na której roiło się zwykle od polnych koników.. to tam moja Babcia plotła dla mnie wianki z mleczy… A razem z Dziadkiem obserwowaliśmy kształty “płynących ” po niebie chmur.. Kochałam zabawę:”do czego jest podobna”..:)

Mnóstwo wspomnień, tylko ciepłych.. Uwielbiałam pierwsze oznaki wiosny, lato w pełni.. Kochałam też jesień..kiedyś.. dziś jest jej jakoś mało.. może jeszcze za wcześnie? Gniezno wprost kipi od nadmiaru jesiennych barw. Tysiące odcieni pomarańczu, przeplatających  się ze słoneczną żółcią i karminowym lazurem.. Spokojne jezioro, ozłocone trawy.. Taką jesień kocham…
………………………………………………………………………………………………………………………………………
Mikołaj wciąż chory.. okazało się, że zapalenie oskrzeli jest na tyle ostre, że antybiotyk musi brać aż do piątku. Niestety będziemy musieli włączyć jakieś dodatkowe leczenie, bo może się z tego rozwinąć astma..czasami sił już nie mam na to wszystko..:(
I może dlatego ta jesień mnie nie cieszy…
No bo spójrzcie sami… jak niewiele jesiennych skarbów zdołaliśmy uzbierać właśnie tu, gdzie powinno być ich przecież najwięcej:

Szaro, buro.. i ponuro..  i chociaż kocham tą moją Rodzinną wieś.. to jednak czekam niecierpliwie, aż wrócimy do naszego Gniezna.. w piątek kontrola u lekarza.. i do domku:)
Aaaa…. no tak… miałam Wam jeszcze pokazać nasz grzybowy okaz:) NAJPRAWDZIWSZY PRAWDZIWEK:) I musiała być sesyja z grzybolem;)Mamy “giba” jak to mówi Fillipek, właśnie się suszy a w domu pięknie pachnie:)

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Kochani.. wiem, że czekacie niecierpliwie na wyniki konkursu.. Panowie śpią.. a mieli losować… Nie będziemy kombinować.. maszyn losujących nie zastosuję, i przekładamy wybór laureata głównego na jutro -wyniki pojawią się na facebooku .Pozostaje nam jeszcze wybór laureata nagrody dodatkowej ( mini kosmetyków z Rossmana). Zestaw jest pokaźny, znacznie bardziej niż ten mój, więc mam nadzieję, że się przyda i MARTA M będzie zadowolona 🙂
Spodobała się Wam “komentarzowa zabawa”, dlatego z Niej nie rezygnujemy. Co miesiąc będę wybierała jedną osobę ( no.. może dwie;)) , która w szczególny sposób przyczyni się do umilenia pobytu gości na moim blogu.. będę brała pod uwagę nie ilość napisanych komentarzy, ale ich jakość. Osoba ta zostanie nagrodzona zestawem pełnowartościowych kosmetyków.. Już 1 listopada wyłonię październikowego laureata:)

a ponieważ ja KOCHAM  być Świętym Mikołajem, to przygotowałam dla Was kolejny:


KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS
Tęsknimy za tą PRAWDZIWĄ jesienią.. siedzimy w domu , bo chorujemy.. Pomóżcie nam ją odnaleźć:)
Temat przewodni konkursu to: “Za co kocham jesień”?
Podsyłajcie nam zdjęcia pięknej jesieni, jej darów, tego, co razem “z nią ” utworzyliście. 
Też chcemy się nią cieszyć:) a nim znów będziemy mogli pozwolić sobie na dłuuuugi spacer, może minąć jeszcze trochę czasu.. 
Oczywiście jak konkurs, to i nagroda.. Ponieważ wielkimi krokami zbliża się do nas Królowa Śniegu, postanowiłam obdarować Was ponadczasową , kreatywną niespodzianką.. Będzie to LEGO DUPLO
 Mamy dla Was DWA takie zestawy… co trzeba zrobić, by mieć szansę na ich zdobycie?
1. Obserwuję bloga a pod postem konkursowym zostawiam swojego maila oraz zaznaczam, iż “Biorę udział” w konkursie.Dodatkowo umieszczam na swoim blogu banner konkursowy
2.Wysyłam na maila kobieta.z.zawodu@gmail.com zdjęcie obrazujące to, “za co kocham jesień”. Oczywiście zdjęcie musi być podpisane.
3.Lubię profil zawód: Kobieta na fb oraz dzielę się konkursowym postem (share) na swojej tabllicy. 
Konkurs będzie dwuetapowy. Przez pierwszy tydzień, możecie podsyłać do mnie zdjęcia 
(od 9.10.2013 do 15.10.2013)
W kolejnym tygodniu ( od 16.10.2013 do 23.10.2013 ) na fotografie będzie można głosować na naszym profilu na fb. Jeden “like” to jeden głos.
No tak.. a co z nagrodami? Osoba, której zdjęcie uzyska największą liczbę głosów, otrzyma jeden z zestawów. 
Natomiast drugie zdjęcie wybiorę ja.. I moi Panowie;) Zatem każdy z Was ma dwie szanse:) Duploki to  najfajniejsze klocki, także aparaty w dłoń, i do dzieła:) Pokażcie nam jak piękna jest u Was jesień:)
aaa… nie dodałam jeszcze, że oczywiście przy wyborze zwycięskiego zdjęcia będę także zwracała uwagę na kreatywny opis:) 

Udostępnij: