Bez kategorii

Dzieje się! 60 sekund z Pocieszakami

Dobrego DUŻO się dzieje! Pocieszaki opanowały już cały internet. Piszą o nich w gazetach, na blogach, portalach i nawet w telewizji powiedzą. TAKIE TO GWIAZDY Pocieszakowe stworzyłyśmy. 

Poznajecie tego gościa? Nieeee no.. nie mówię o Fifulcu.. 😉 Kłopotka mam na myśli!

Każdy, kto zna Pocieszaki, tego Kotka też na pewno kojarzy. Jednak gdyby ktoś uważał, że podobieństwo znikome… Wklejam portret Kłopotka:

I co? Podoba się? Maja Mencel, uszyła dla nas tego Kociaka, żeby wspomóc Fundację. Jest jedyny – wyjątkowy. Najprawdziwszy UNIKAT.
Ale zanim powiem o nim coś więcej, pokażę jeszcze kilka zdjęć:

Feli nie mógł się nadziwić, że jest tak podobny do postaci, którą dla Niego (Dla nich) wymyśliłam. Wyściskał, wyprzytulał, BA, nawet oddać nie chciał:) ( dowód na to w tym filmiku)

Jak widzicie, są nawet butki – IDENTYCZNE(!) Maja zadbała o  KAŻDY, najmniejszy nawet szczególik i przyznaję, że mnie również będzie bardzo trudno rozstać się z naszym Kłopotkiem, dlatego przeprowadziłam już z Majką wstępne ustalenia, i mam nadzieję, że do nas taki Kociak też zawita.
Do Was też może.. Najpierw poprze licytację:

która odbywa się TUTAJ, (jak widzicie, Pensjonat Reymontówka znów dokłada swoją cegiełkę;)) , a później też, poprzez bezpośrednie zamówienie u Majki, które uszyje KAŻDĄ zabawkę z rysunku Waszego Dziecka.
Zachęcam jednak gorąco, do licytowania. Cena minimalna za książeczkę i Kłopotka to TYLKO 30 zł, sprawicie tym samym radość jakiemuś bliskiemu Waszemu sercu Maluszkowi, ofiarowując jednocześnie pomoc Fundacji Kawałek Nieba.

A jeżeli Wasze Maluchy również przepadają za kotkami, mam dla Was propozycję od SMILI. Sporo osób pytało mnie skąd mamy taaaką piękną, kocią pościel:) Już wiecie:) Uszyła ją dla nas Pani Sylwia :Przybyła do nas PIĘKNIE zapakowana, i aż żal było ją otwierać, ale przecież pierwsze testy musiał się odbyć natychmiast:

A teraz,. teraz są tylko kłótnie o kołderkę:) po podusię każdy ma swoją:)
Mięciutka, lekka, ciepła, no i piękna! Widać, że Pani Sylwia wkłada mnóstwo pracy w swoje wytwory. A na stronie SMILI znajdziecie wiele innych wzorów. Kupicie tam nie tylko wyjątkowe pościele, ale też apaszki, maskotki czy pufy. Zajrzyjcie koniecznie, bo warto. Macie okazję nie tylko nabyć jakiś wyjątkowy produkt, ale też spotkać niezwykle ciepłego człowieka o dobrym sercu, który doskonale zna prawdę, o której pisała w naszej książeczce Kasia Targosz:

“Nie jest ważne co dostajesz, najważniejsze jest co dajesz”

A skoro już mowa o dzieleniu się.. Mam coś dla Was:) Chociaż właściwie, to bardziej Pensjonat Reymontówka, aniżeli ja. Zajrzyjcie szybko na ich stronę. A teraz znajdźcie opis Pakietu BOBAS.
Niezła gratka, prawda? Tiaaa…. marzenie;)
Wierzcie, lub nie ( ale lepiej uwierzcie;)) , mamy dla Was taki jeden pakiet! Co trzeba zrobić by móc go otrzymać?

Czy Wszyscy macie już swoje Pocieszaki? Jeśli nie, to biegnijcie na naszą stronę i kupujcie, żeby książeczka zdążyła dotrzeć na czas. JUŻ DZIŚ startuje zabawa z Pocieszakami, dzięki której można zgarnąć nagrodę od naszego DOBRODZIEJA!
Tygodniowy, Rodzinny pobyt w Pensjonacie Reymontówka (www.reymontowka.pl), w pakiecie BOBAS.

Co trzeba zrobić?

1. Nagrajcie film, w którym pokażecie jak na Pocieszaki reagują Wasze Dzieci. Niech to będzie Wasze 60 sekund z nami.
2. Filmik nie może być dłuższy niż minuta.
3.Nie macie kamery, aparatu? Nie przejmujcie się. Oceniać będziemy jedynie Waszą kreatywność i wkład pracy, dlatego możecie nagrywać filmiki nawet telefonem komórkowym.
4.Gotowy materiał, wysyłajcie na adres: zwierzakipocieszaki@gmail.com
5.Wysyłając materiał zgadzacie się na jego publikację zarówno na fb Pocieszakowym jak i na naszej stronie internetowej.
6.Zabawa trwa od momentu jej ogłoszenia, aż do 10 stycznia.

Także kamery w dłoń i… AKCJA!!!Tygodniowy, Rodzinny pobyt w Pensjonacie Reymontówka (www.reymontowka.pl), w pakiecie BOBAS.
Co trzeba zrobić?
1. Nagrajcie film, w którym pokażecie jak na Pocieszaki reagują Wasze Dzieci. Niech to będzie Wasze 60 sekund z nami. 2. Filmik nie może być dłuższy niż minuta.3.Nie macie kamery, aparatu? Nie przejmujcie się. Oceniać będziemy jedynie Waszą kreatywność i wkład pracy, dlatego możecie nagrywać filmiki nawet telefonem komórkowym. 4.Gotowy materiał, wysyłajcie na adres: zwierzakipocieszaki@gmail.com5.Wysyłając materiał zgadzacie się na jego publikację zarówno na fb Pocieszakowym jak i na naszej stronie internetowej.6.Zabawa trwa od momentu jej ogłoszenia, aż do 10 stycznia. 
Także kamery w dłoń i… AKCJA!!!

No to co..? Chyba warto powalczyć, prawda? Reymontówkę szczerze polecam, sama zamierzam tam jeszcze wrócić, bo to wyjątkowe miejsce, w którym na pewno poczujecie się JAK W DOMU. A póki co, zostawiam Was z Kłopotkiem i… Pocieszakami. Do roboty;)

Post konkursowy dostępny jest TUTAJ


Udostępnij: