Bez kategorii

Time for Business – może to właśnie Twój czas?

Uwielbiam pozytywne osoby. Takie, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, przekazując im tą wiedzą w najprostszy z możliwych sposobów. Taka właśnie jest Izabela Makosz, która motywuje mnie do działania, i uświadamia, że WSZYSTKO W ŻYCIU JEST MOŻLIWE. Wystarczy tylko mocno w to wierzyć! 

Każdy w życiu może być szczęśliwy, KAŻDY może osiągnąć sukces, nawet jeżeli uważa, że coś go ogranicza.
Ile razy zadawałaś sobie pytanie, czy macierzyństwo jest dobrym momentem na założenie biznesu? Ja myślę o tym CODZIENNIE. Ale dzięki Izie, zrobiłam sobie pewnego rodzaju bilans..rozmyślając o zaletach, i wadach drogi, którą obrałam jakiś czas temu.

To ona uświadomiła mi, że żeby cokolwiek osiągnąć, trzeba zacząć SPEŁNIAĆ SWOJE PLANY. Nie przejmować się docinkami, niewiarą innych. Najważniejsze jest to, co ja myślę o własnym projekcie. ŻE JA W NIEGO WIERZĘ!

Dzięki niej stworzyłam plan.. Mogłoby się wydawać, że zupełnie nierealny. Bo niektóre jego założenia są faktycznie dość trudne do zrealizowania. Jednak metodą małych kroczków, mogę odhaczać punkt, po punkcie.  Cierpliwie.. wizualizując sobie codziennie kolejny, który czeka na liście.

Przyjmuję krytykę innych biorąc to na klatę, myśląc jednocześnie o tym, co mogę ulepszyć w swoim projekcie, żeby zadowolić każdego, kto stanie się jego częścią.

TAK! Wierzę w to, co sobie wymyśliłam. I z dumą mogę rzec, że mój  ( NASZ )nieco ponad dwumiesięczny portal  przynosi już pierwsze, REALNE pieniądze.

Słupki statystyk pną się ku górze.. a ja razem z nimi! Ciesząc się z każdego nowego użytkownika, który nie tylko kliknie w reklamę, ale również zostanie ze mną na dłużej i podzieli się swoją opinią na temat artykułów, w które wkładamy TYLE SERCA!

Potrzebujesz motywacji? Nie wierzysz we własne siły? KONIECZNIE zajrzyj do Izy. Prowadzi ona kanał na You Tube – Time for business , w którym nie tylko daje KOPA DO DZIAŁANIA, ale podpowiada co zrobić, żeby Twój wymarzony biznes stał się realny, oraz jak go rozkręcić 🙂

Ja też jakiś czas temu stałam na rozdrożu.. Ale zaryzykowałam. I MOCNO WIERZĘ, że to była dobra decyzja.. Za rok, będę pić najdroższego szampana, świętując NASZ sukces. Chcesz do mnie dołączyć?:)

*Time for Business TV to inicjatywa, dzięki której prowadzony z sukcesem
biznes i idea przedsiębiorczości przestają być mitami, a stają się realnymi
projektami-wyzwaniami. W programie, który emitowany jest na kanale cyklicznie,
poruszane są rozmaite kwestie: od spraw technicznych, ważnych dla każdego
przedsiębiorcy (m.in. obsługa klienta,
tworzenie biznesplanu, finansowanie, poszukiwanie lokalu na biznes), aż po
tematy przygotowujące do bycia przedsiębiorcą, a dotyczące poczucia własnej
wartości, otwartości na ludzi i umiejętności nakierowania się na sukces
osiągany ciężką pracą. Szereg porad i rozwiązań, które można z powodzeniem
zastosować we własnej firmie. Time for Busuness TV, to także wywiady z
ciekawymi i inspirującymi ludźmi, platforma, gdzie można znaleźć recenzje najlepszych
książek z zakresu biznesu, a przede wszystkim to miejsce, gdzie ogromna dawka
nie rozrywki, ale wiedzy, pozytywnych emocji i porad, daje widzowi poczucie, że
sukces nosi się w sobie, a osiąga wiarą we własne możliwości i nieustannym
samokształceniem
Udostępnij: