Bez kategorii

Królewskie łoże :)

Pamiętacie, jak pytałam Was o to, które królewskie łoże byście wybrały z przedstawionych trzech?:) Sporo było pytań o nie, o producenta – podobały się:) a ja nie chciałam zbyt wiele mówić, bo cóż to za rzetelna opinia, skoro wcześniej nie dotknęłam, i nie wypróbowałam? Ale dzisiaj już przynoszę Wam garść informacji.. Bo nasze ŁOŻE dotarło do nas już jakiś czas temu 🙂

Tak, to ono. Model SOFIA. Wprawdzie kolor nie ten – wybraliśmy ciemniejszy – w odcieniach brązu -ale wzór, faktura.. wszystko IDEALNIE jak na obrazku;)
Materiały najwyższej jakości – BUK. I do tego obicie.. mięciutkie, przyjemne w dotyku, a wybierać można było z dziesiątek materiałów. Ciekawi jesteście skąd to cudeńko?:) Otrzymaliśmy je dzięki uprzejmości firmy KDC MEBLE.
Czy ktoś z Was, spotkał się wcześniej z tapicerowanymi łóżkami sypialnianymi? Dla mnie to była zupełna nowość. Miałam okazję użytkować tylko takie tradycyjne, z kiepskiej jakości materiałów przypominających wyglądem drewno. Do tego prostych, bez żadnych upiększeń. Łóżka KDC MEBLE były dla mnie totalnym zaskoczeniem. Królewskie, no! i niech mi ktoś powie, że jest inaczej.. Spójrzcie sami:

Piękne, prawda?:) Gustowne, eleganckie i absolutnie perfekcyjne. a to nie wszystko, bo w ofercie KDC COLLECTION znajdziecie też mnóstwo innych, wyjątkowych mebli. O na przykład takie sofy:

królewskie trony:

tapczaniki dziecięce:

I całą masę innych cudowności.Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła pokazać Wam naszą SOFIĘ w pełnej okazałości:) ale jeszcze trochę musimy na ten moment poczekać. Zajmie miejsce w sypialni – “królowa”;) i z pewnością nie raz będziecie mieli okazję ją podziwiać 🙂

A tymczasem zapraszam Was do odwiedzenia strony PRODUCENTA, bo to prawdziwa gratka dla tych, którzy doceniają perfekcjonizm wykonania. To wyjątkowe meble, do wyjątkowych wnętrz.. Dla każdej z Was.. bo przecież my wszystkie mamy czasem ochotę poczuć się jak Królowa:)

No przyznajcie się.. która z Was nie chciałaby zasypiać co wieczór na takim łożu?:)

Udostępnij: