Bez kategorii

Kicajkowa wymianka

Smacznego jajca! Takiego z sałatą, szyneczką ze święconki, i sporą ilością ostrego chrzanu.. Cooo..? Myślicie, że mi odbiło?;) Czyżbyście nie zauważyli, jak szybko ucieka nam czas?:) Noo… właśnie:) Dopiero co strzelaliśmy sylwestrowymi szampanami, a już odliczamy dni do Wielkanocy.. Chcecie, żeby i Was odwiedził Świąteczny Zajączek?;)

Zimą, prezenty przynosi brodaty, Święty Pan… Okazje ma ku temu aż dwie, bo przed Wigilią obdziela nas upominkami jeszcze 6 grudnia.
Za to wiosną… Ręka do góry, kogo odwiedza Wielkanocny zajączek?:)
Do nas przybywa.. wprawdzie co roku chyba mu lżej, bo mniej obładowany jest upominkami ale.. ZAWSZE TRAFIA, i coś zostawi w gniazdku specjalnie dla niego przygotowanym..
W tym roku na pewno też zawita;) Ale na wypadek, gdyby jakimś cudem zapomniał.. postanowiłam Mu trochę dopomóc:)

MATULE! Która nie lubi otrzymywać prezentów niespodzianek? No?? Jest tu taka? Niech no któraś rękę podniesie to chyba z krzesła spadnę z niedowierzania. Ja lubię! Chociaż bardziej niż brać, kocham DAWAĆ:)

No to.. ekhm… no .. ten tego.. może tak.. zrobimy sobie DOBRZE, hm?;) Ogłaszam, kicajkową wymiankę:)

REGULAMIN

1.W wymiance kicajkowej z zawodkobieta.blogspot.com może wziąć udział każda Matula prowadząca bloga lub ta, która jest stałym gościem w moich skromnych progach. 

2.Zgłoszenia do wymianki przyjmuję do ostatniego dnia marca 2014 roku ( ani dnia dłużej). Osoba zgłaszająca się, zostawia komentarz z adresem mailowym pod tym postem, a także udostępnia na swoim blogu oraz na profilu fb wymiankowy plakat.

3.Pierwszego kwietnia zostanie ogłoszona końcowa lista osób biorących udział w wymiance ( i nie będzie to prima aprilis;)).W tym dniu również, każdy dowie się dla kogo robi paczuszkę.

4.Paczki należy wysyłać do dnia 7 kwietnia 2014 roku .

5.Najważniejsze.. co powinno znaleźć się w paczuszce:

– przyjmujemy, że wartość przesyłki nie przekroczy 20 zł ( oczywiście w tą kwotę nie wliczamy kosztów pakowania i wysyłki)

– w paczuszce powinna się znaleźć Wielkanocna karteczka z życzeniami , coś dla Matuli, i coś dla Bąka (jeżeli jest więcej niż jedno Dziecko, każde z nich powinno otrzymać drobny upominek) Zawartość POWINNA wiązać się z tematem Wielkanocy, zajączków, kurczaczków, jajeczek itp;)

6.KAŻDY – bez wyjątku – robi przed wysyłką zdjęcie podarunku, który poleci w świat i wysyła je na maila kobieta.z.zawodu@gmail.com . Wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane na blogu tuż po Świętach.

I to by było na tyle:) Bawcie się dobrze Matule… Kic Kic Kic:)

NO TO JUŻ WIEMY Z KIM KICAMY:) OTO LISTA Matul, które bawią się w wymiance

Za strzałeczką podaję maila osoby, dla której robimy paczuszkę:

kobieta.z.zawodu@gmail.com —>  anyahblog@gmail.com

 anyahblog@gmail.com —> scarleciak@gmail.com

 scarleciak@gmail.com —> ngosiewska@gmail.com

 ngosiewska@gmail.com —> anita.ziolo@gmail.com

 anita.ziolo@gmail.com —> sylwianarkowicz@gmail.com 

 sylwianarkowicz@gmail.com —> anna.michalak19@wp.pl

 anna.michalak19@wp.pl —> themomentsoflife@wp.pl

 themomentsoflife@wp.pl —> kobieta.z.zawodu@gmail.com

Osiem par:)  Jako, że pary wymiankowe zostały podane nieco później niż zakładałam, przesuwamy termin wysyłki upominków do 14 kwietnia. Reszta pozostaje bez zmian:)

Każda z Was otrzymała maila osoby, dla której ma przygotować upominek, napiszcie proszę do do swojej “pary” i dograjcie szczegóły:) przed wysyłką paczuszek proszę podeślijcie zdjęcie prezentu na kobieta.z.zawodu@gmail.com

Udostępnij: