Bez kategorii

Blogowe perełki part.1 – Magia Klocka i Kredki

Zanim sama zaczęłam pisać, byłam wierną czytelniczką kilku blogów, trzymających się tematyki Dziecia i Matuli.. Trwam przy nich dalej (!) Hameryki pewno nie odkryję, ale być może są wśród moich Czytaczy tacy, którzy nie mieli okazji poznać tych najbardziej zaczarowanych 🙂 Zapraszam więc na krótką podróż, przez Rodzicielską blogosferę.. Dziś – MAGIA.. Po prostu..

zdjęcie z www.klocekikredka.com

www.klocekikredka.com

Najbardziej ZACZAROWANY blog ever(!) Blogowa Perełka Umordowanej Matuli, która czerpie radość z każdej drobnostki. Kredka ma WIELKIE serducho, i ogromny dar.. DAR malowania słowem i obrazem. Nikt jak Ona nie potrafi oddać uroku zwyczajnych- z pozoru – rzeczy. 
Jeśli się w czymś zakocha – to na zabój(!) , i z rumieńcami na pulasach karmi nas – Czytaczy- wiedzą o tym, co było nam nieznane. 
UZALEŻNIA!!! Tak, tak.. wiem , co piszę:) Przepiękne zdjęcia, i plastyczny   – nade wszystko – język, ma moc przyciągania tak wielką, że kiedy kończymy czytać post czujemy niedosyt i niemalże z zegarkiem w ręku czekamy na kolejny..
Mądrości życiowe Matuli, która przeżywa Rodzicielstwo najpiękniej jak można.. Podejście do pewnych spraw- bliskich każdej z Nas.. tak ZWYCZAJNE… bo to nie prawda, że trzeba trzymać się stereotypów, i że zawsze to robimy.. NIestety nie każda z Nas potrafi się do tego przyznać  – Kredka POTRAFI..
I jeszcze ta moc “kolorowania” rzeczywistości.. Dzięki Niej wiem, że nie muszę być Matką z Jasnej Góry , i że wolno mi powiedzieć : Nie wychowuj mi Dziecka..
U Kredki  – jak w domu.. i nic więcej mówić nie trzeba:) A jeśli potrzebujecie inspiracji przy zakupie zabawek lub książeczek dla Bąków – pukajcie TYLKO do Niej:) Ostra selekcja po to, by wybrać jedynie te najwspanialsze:)
Tak więc jeśli jeszcze nie znacie- nadrabiajcie zaległości:) Bo to cudowny czasoumilacz:) Do zobaczenia u Kredki;)

Udostępnij: