Bez kategorii

Lumpeksowe love vol. 1

Lumpeks, Secondhand , Szmateks.. Określeń jest tyle, ile asortymentów odzieży używanej w hurtowniach. Jeszcze jakiś czas temu sklepy tego typu odwiedzało niewiele osób.. Toć to wstyd i hańba ubierać się w rzeczy z drugiej ręki? Kiedyś- owszem. Teraz w secodhandach już zupełnie “jawnie” szukamy perełek a wstyd zamienił się w dumę!

Od zawsze uwielbiałam grzebać w szmatkach:) Nie byłam aż tak zakręcona, by w dniu dostawy koczować pod lumpkiem dwie godziny przed otwarciem, ale byłam tego dnia jedną z pierwszych klientek. Znałam dokładnie rozkład swojego ulubionego sklepu więc nie rozglądając się zbytnio parłam wprost do działu, który mnie akurat interesował. Kiedy zaczynałam swoją przygodę z lumpeksami, nie wyróżniały się one szczególnym designem.. Teraz jest zupełnie inaczej.. typowe lumpki odeszły w niepamięć.. a ich miejsce zajęły stylowe butiki z odzieżą używaną. I właśnie  z właścicielami takich sklepów obecnie współpracuję..Ale od czasu do czasu,  sprzedaję także ubranka w detalu na profilu AllleCiuszek. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia ciuszków, które już można licytować, bądź zostaną wystawione w dniu jutrzejszym:

A

 Czy coś szczególnie przypadło Wam do gustu?:)

W weekend pojawią się także ubranka dla naszych najmłodszych Pociech – w rozmiarach do roczku:) a po weekendzie, gratka dla Mamuś:) Dostaliśmy mnóstwo pięknych bluzeczek, tunik i sukienek, także warto zaglądać na AllleCiuszka i polować na perełki w przystępnych cenach:)
A tak z ciekawości.. czy macie swoje ulubione lumpeksy? Czym się wyróżniają? Na co najczęściej polujecie w takich sklepach?:)

Udostępnij: