Bez kategorii

HappyBaby – targowe szaleństwo + KONKURS

Cudowny dzień! Chciałoby się takich więcej i więcej.. Wymagania co do targów miałam spore- bo i wiele się na ich temat naczytałam.. Nie zawiodłam się i już dzisiaj wiem, że za rok wybierzemy się ponownie – bo warto!

Kocham, uwielbiam patrzeć za zachwyt moich Chłopców.. Błyszczące oczęta, zdziwiona minka.. paluszki , wskazujące to, co zrobiło na nich tak wielkie wrażenie. Prawdziwa sielanka dla każdej Mamy, która chce pokazać Dziecku jak najwięcej. Chłonę te piękne chwile niczym gąbka wodę i dozuję im emocje mało oszczędnie.. Tak też było tym razem..
Nie często udaje nam się spędzić dzień w Trójkę – cały dla nas, bez telefonu, komputera… Taki, kiedy Matula zapomina o pracy i całym Bożym Świecie i liczy się tylko TU I TERAZ.. Ja, Mikołaj i Filip.. wyjątkowe miejsce, i świetna zabawa!
Przez wejście Targów Poznańskich przemaszerowaliśmy około godziny 10:30 w niedzielę.. spodziewałam się, iż szybko nie wyjdziemy, jednak zasiedzieliśmy się prawie do końca! Atrakcji było mnóstwo!
Już na starcie kusiła karuzela – bilet dodatkowo płatny, ale koszt niewielki a radość Malucha- bezcenna..
Stoisko z dmuchańcami  – REWELACJA! Jestem wielką fanką tego typu zabawek bo po pierwsze- są MEGA bezpieczne, po drugie- design kusi, po trzecie – zadziwiają różnorodnością. Spędziliśmy tam dobre 40 minut i ŻADEN z Bąków nie chciał wyjść po dobroci;) Zadziałało więc przekupstwo…ufff… 🙂
Było jeszcze tyyyyle ciekawych stoisk do obejrzenia.. Skręciliśmy w lewo – BŁĄD! Odbywały się tam targi gier – zdecydowanie nie dla takich Maluszków- plus walki rycerzy ( istna masakra.. taka nawalanka dla Dziecia, który już uczy się historii to może jakaś frajda ale Fil zareagował płaczem a kiedy spojrzałam też na minkę Mikołaja wiedziałam, że trzeba stamtąd gnać jak najprędzej).
Na szczęście później zostaliśmy naprowadzeni na dobrą drogę a tam… Tam to już był raj – CAŁY DLA MAŁYCH.. Chociaż na starcie byłam przekonana, że zobaczymy wyłącznie wózki, foteliki i akcesoria typowo niemowlęce – nie dla nas już. Oj jakże się myliłam:D Tysiące modeli – przepięknych.. od miniaturek po całkiem spore.. Auta, traktorki, kopary- WOW dla moich Chłopców, i znów te świecące oczka – KOCHAM.
A i rybek mnóstwo ( Znowu WOW bo przecież MAmusia.. tam pływa NEMO.. TEN SŁAWNY NEMO MAMUSIA.. Z BAJECZKI:)) No i jeżyka widzieliśmy- nie jednego z resztą.
Zabawki – cudowne, wyjątkowe, zktórymi nigdy wcześniej się nie spotkałam.. Oczywiście wystawiali się też znani na całą Polskę- i nie tylko – producenci, ale znalazłam tam wiele nowości (zabawek kreatywnych) , w których zakochana jestem teraz po uszy.. Wszystkiego można było dotknąć , wszystkiego “spróbować”.. przy każdym stoisku był kącik dla Dziecia gdzie można było kleić, wałkować, majstrować swoje własne auto achhh… CUDOWNOŚCI:) Matula sama poczuła się jak w przedszkolu:)
Tyle przyjaznych dusz, każdy porozmawiał, opowiedział o produktach.. Wręczył ulotkę.. Żal było wychodzić, ale co dobre zwykle szybko się kończy:) Dlatego czekam już – i ja i moje Bąki- bo za rok jedziemy ponownie:) I tym razem jednak ZASIEDZIMY się do końca;)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

KONKURS KONKURS KONKURS
Pamiętacie, kiedy zachwycałam się piaskowym cudem?:) Ogromnie podobała się nam ta zabawa – i Matuli, i Mikołajowi.. Chyba więc nikt się nie zdziwi, że zapiałam z zachwytu gdy w trakcie targów trafiłam na stoisko z POLSKĄ WERSJĄ PIASKOWYCH OBRAZKÓW.
Cena zestawu – 15 zł. Dwa obrazki, szpatułeczka do zdejmowania poszczególnych fragmentów papieru, no i onnnn- Pan Piasek;) wiele kolorów, zatem wyobraźnio działaj!
Oj działała.. Miko SAM, SAMIUSIEŃKI dobierał kolory, używał “dłutka” i posypywał piaskiem a później go dokładnie rozprowadzał. Wprawdzie wiedział już o co “kaman” , bo podobną zabawkę miał w ręce jakiś czasu temu, ale tam musiałam Mu pomagać, a to arcydzieło wykonał sam:), po czym dodał  : “Mamusia, jesteś ze mnie dumna? ” A JAKŻE:)

No a teraz gratki dla Was:) Kochani…Przywiozłam z targów jeszcze trzy zestawy z piaskowym i obrazkami i bardzo chętnie je Wam podaruję.. jedyne co musicie zrobić to:

1. Obserwować bloga Zawód:Kobieta , polubić profil na fb.
2. Pod postem wkleić następujący schemat (uzupełniony)
Biorę udział 
 Wiek dziecka:
Imię i Nazwisko lub nick
email:

3. Odpowiedzieć na pytanie – jak bawię się kreatywnie z dzieckiem?

Odpowiedzi proszę udzielać pod postem, jeżeli chcecie wysłać zdjęcie – można to zrobić dodatkowo za pomocą maila. Pamiętajcie, że bardzo cenię pomysłowość:) zatem niech i Wasza wyobraźnia zadziała:)

KONKURS TRWA OD 22.10.2013 DO 27.10.2013.
Laureatów postaram się wyłonić w dniu następnym:)
Udostępnij: